Dolgozók

2018-2019 tanév dolgozói

Pedagógusok:

  1. Adorján Gyöngyi Mária magyar szakos tanár, intézményvezető,
  2. Adorján Steiner Csilla angol nyelvtanár
  3. Árva Edit angol és nemzetiségi német nyelvet tanító
  4. Bakonyi Ilona matematika, fizika szakos tanár
  5. Benéné Kovács Edit tanító, intézményvezető-helyettes
  6. Berlinger Csilla tanító, napközis nevelő
  7. Bíró Péter Imréné angol, magyar szakos tanár
  8. Bíró Péter Imre napközis nevelő, történelem tanár
  9. Czékmány Diána tanító, napközis nevelő
  10. Csábrák Gyöngyi tanító, angol nyelvet tanító, napközis nevelő
  11. Csákovicsné Dékány Mária tanító, napközis nevelő
  12. Csizmadia Istvánné angol nyelvet tanító
  13. Darabos – Odry Mariann tanító, napközis nevelő
  14. Deér Júlia tanító, napközis nevelő, könyvtáros
  15. Denkingerné Korond Enikő tanító, napközis nevelő
  16. Dr. Fábián Zoltánné testnevelés és német nyelvszakos tanár
  17. Dr. Szudi Lászlóné tanító, napközis nevelő
  18. Fábiánné Csiszér Elvira magyar nyelv és irodalmat, történelmet tanító
  19. Farkas-Kuti Zsófia tanító, napközis nevelő, grafika tanszakon tanító
  20. Försterné Balogh Boglárka magyar és angol nyelvszakos tanár
  21. Gaál Martin Elvira tanító, ének tantárgyat tanító, napközis nevelő GYES
  22. Genslerné György Gyöngyi könyvtárpedagógus, könyvtáros
  23. Geiszné Huger Mónika tanító, nemzetiségi német nyelvet tanító
  24. Gulyás Péter testnevelés szakos tanár
  25. Gyurina Ivett angol nyelvszakos tanár
  26. Gyurkó István óraadó, ének-zene tanár
  27. Hajdu Sándor földrajz szakos tanár, testnevelést tanító
  28. Hesz Györgyi magyar szakos tanár
  29. Hernyák Zsuzsanna tanító, napközis nevelő
  30. Holló Katalin Rita magyar nyelv és irodalmat tanító
  31. Horváth Orsolya német nemzetiségi nyelvszakos tanár
  32. Hütterné Kasper Enikő biológia, földrajz szakos tanár, gyermekvédelmi felelős
  33. Kaufmann-né Markóci Zsuzsanna matematika, testnevelés szakos tanár
  34. Kerekes Adrienn német szakos nyelvtanár, napközis nevelő
  35. Kertész Jánosné matematika és rajz szakos tanár
  36. Kocsisné Kelemen Tímea tanító, napközis nevelő
  37. Kovácsné Énekes Erika tanító, napközis nevelő
  38. Lamberti Judit informatika tantárgyat tanító, intézményvezető-helyettes
  39. Lovász Edit napköz nevelő
  40. Lucska Edit tanító, napközis nevelő
  41. Matkovits Márta tanító, angol szakos tanár
  42. Miszler Melinda kémia és földrajz szakos tanár
  43. Miszlerné Szoták Mária tanító, napközis nevelő
  44. Móczi Anett Sarolta tanító, nemzetiségi német nyelvet tanító, napközis nevelő
  45. Nagy Ervin magyar nyelv és irodalmat tanító
  46. Nagyné Friedrich Valéria történelem szakos tanár, napközis nevelő
  47. Nierné Földi Erika tanító, fejlesztő pedagógus, napközis nevelő
  48. Palkóné Kirch Erika német nemzetiségi nyelvet tanító
  49. Palkovics Árpád testnevelés szakos tanár
  50. Palkovicsné János Etelka tanító, napközis nevelő
  51. Pecze Gábor tanár (tartósan távol)
  52. Pomozi Lászlóné tanító, német nemzetiségi nyelvet tanító, napközis nevelő
  53. Puha Jenő testnevelés szakos tanár
  54. Sántha Tiborné tanító, napközis nevelő
  55. Schaub Attila technika és matematika szakos tanár
  56. Schwarcz Katalin testnevelés szakos tanár, gyógytestnevelő
  57. Straubinger Edit tanító, napközis nevelő
  58. Szabó Béláné tanító, intézményvezető-helyettes
  59. Szabóné Bőte Ilona Johanna tanító, napközis nevelő, gyógypedagógus
  60. Szőts Dániel történelem szakos tanár, napközis nevelő
  61. Ujváriné Péter Kinga matematika, informatika szakos tanár
  62. Varga Sándorné tanító, napközis nevelő
  63. Vargáné Erős Éva történelem szakos tanár, napközis nevelő GYES
  64. Vargáné Tamás Tünde technika szakos tanár, német nemzetiségi nyelvet tanító
  65. Vercse Adél rajz szakos tanár
  66. Völgyi István testnevelés szakos tanár
  67. Wiandtné Gál Zsuzsanna matematika, ének-zene szakos tanár

Pedagógiai asszisztensek:

  1. Varga Bettina
  2. Ömböliné Bacher Anna

Iskolatitkár:

  1. Bornemiszáné Farkas Eszter főtitkár
  2. Karika Xénia Edit iskolatitkár

Rendszergazda:

Morvai Patrik

Technikai dolgozók:

  1. Bálint László karbantartó
  2. Bertusné Boda Katalin takarító
  3. Boros Zsoltné takarító
  4. Farkas Lászlóné takarító
  5. Györkönyi Edit portás
  6. Kálozdi Józsefné takarító
  7. Kecskeméti Szilveszterné takarító
  8. Kinthirt József portás
  9. Lángi János portás
  10. Schattmann Anita takarító
  11. Sebestyén Szabina laboráns
  12. Szigetvári Ferenc karbantartó
  13. Szőts Edit takarító

Archívum

2016-2017

2015-2016

2014-2015

2013-2014

2012-2013