Jelenlegi tanítási hét: „B”

Dolgozók 2016-2017

Pedagógusok:

  1. Adorján Gyöngyi intézményvezető,  magyar szakos tanár
  2. Adorján Steiner Csilla angol nyelvtanár (áttanító az Arany János Gimnáziumból)
  3. Árva Edit angol és nemzetiségi német nyelvet tanító
  4. Bakonyi Ilona matematika, fizika szakos tanár
  5. Benéné Kovács Edit intézményvezető-helyettes, székhelyintézmény igazgatóhelyettes, tanító
  6. Berlinger Csilla tanító, napközis nevelő
  7. Bíró Péterné angol, magyar szakos tanár
  8. Czékmény Diána tanító, testnevelést tanító, napközis nevelő GYES
  9. Csábrák Gyöngyi tanító, napközis nevelő, angol nyelvet tanító
  10. Csákovicsné Dékány Mária tanító, napközis nevelő
  11. Csizmadia Istvánné angol nyelvet tanító
  12. Denkingerné Korond Enikő tanító, napközis nevelő
  13.  
  14. dr. Fábián Zoltánné testnevelés és német szakos tanár
  15. dr. Szudi Lászlóné tanító, napközis nevelő
  16. Fábiánné Csiszér Elvira magyar nyelvet és irodalmat, történelmet tanító
  17. Farkas-Kuti Zsófia tanító, napközis nevelő, grafika tanszakon tanító (GYES)
  18. Försterné Balogh Boglárka magyar és angol szakos tanár
  19. Gaál Martin Elvira tanító, ének tantárgyat tanító, napközis nevelő
  20. Genslerné György Gyöngyi iskolai könyvtáros
  21. Geiszné Huger Mónika  nemzetiségi német nyelvet tanító
  22. Gulyás Péter testnevelés szakos tanár, úszóoktató
  23. Gyurina Ivett tanító, angol nyelvet tanító, napközis nevelő
  24. Hajdu Sándor földrajz szakos tanár, testnevelést tanító, erkölcstant tanító
  25. Hernyák Zsuzsanna tanító, napközis nevelő
  26. Holló Katalin magyar nyelvet és irodalmat tanító
  27. Horváth Orsolya nemzetiségi nyelvet tanító, német szakos tanár
  28. Hütterné Kasper Enikő gyermekvédelmi felelős, biológia, földrajz szakos tanár
  29. Kaufmann-né Markóci Zsuzsanna matematika, testnevelés szakos tanár
  30. Kertész Jánosné rajztanár
  31. Kerekes Adrienn német nyelvtanár
  32. Kocsisné Kelemen Tímea tanító, napközis nevelő
  33.  
  34.  
  35. Kovácsné Énekes Erika tanító, napközis nevelő
  36. Lamberti Judit intézményvezető-helyettes, székhelyintézmény igazgatóhelyettes, informatika tantárgyat tanító
  37. Linde Éva kémia szakos tanár
  38. Lucska Edit tanító, napközis nevelő
  39. Matkovits Márta angol szakos tanár
  40. Miszlerné Szoták Mária tanító, napközis nevelő
  41. Nagy Ervin magyar nyelv és irodalmat tanító, napközis nevelő
  42. Nagyné Friedrich Valéria történelem szakos tanár
  43. Nierné Földi Erika tanító, fejlesztő pedagógus
  44. Odry Mariann tanító, testnevelést tanító
  45. Palkóné Kirch Erika nemzetiségi német nyelvet tanító
  46. Palkovics Árpád testnevelő szakos tanár
  47. Palkovicsné János Etelka tanító
  48. Pecze Gábor tanár (tartósan távol)
  49. Pomozi Lászlóné tanító, nemzetiségi német nyelvet tanító
  50. Puha Jenő testnevelés szakos tanár, úszóoktató
  51. Móczi Anett tanító, nemzetiségi német nyelvet tanító, napközis nevelő
  52. Sántha Tiborné tanító, napközis nevelő
  53. Schaub Attila technika és matematika szakos tanár
  54. Schwarcz Katalin testnevelés szakos tanár, úszóoktató, gyógy-testnevelő
  55. Schwarz Éva tanító, testnevelést tanító
  56. Koszticza Petra napközis nevelő
  57. Straubinger Edit tanító, természetismeret tantárgyat tanító, napközis nevelő
  58. Szabó Béláné intézményvezető-helyettes, székhelyintézmény igazgató, tanító
  59. Szabóné Bőte Ilona tanító, napközis nevelő, gyógypedagógus
  60. Tokodiné Tiborné matematika, fizika szakos tanár
  61. Száts Dániel történelem tanár, napközis nevelő
  62. Varga Sándorné tanító, napközis nevelő
  63. Vargáné Erős Éva történelem szakos tanár, napközis nevelő GYES
  64. Vargáné Tamás Tünde technika tantárgyat és nemzetiségi német nyelvet tanító
  65. Vercse Adél tanító rajzszakos tanár
  66. Völgyi István testnevelés szakos tanár
  67. Wiandtné Gál Zsuzsanna matematika, ének szakos tanár, angol nyelvet tanító
  68. Boda István matematika tanár (áttanító az Arany János Gimnáziumból)

Pedagógiai asszisztensek:

1.    Boda István

2.  Ömböliné Bacher Anna

Technikai dolgozók

  1. Karika Xénia iskolatitkár
  2. Zalavári Antal uszodamester

 

Archívum

2016-2017

2015-2016

2014-2015

2013-2014

2012-2013

2017. október 22.
  • A mai napon nincs esemény.

eseménynaptár Eseménynaptár

<
>
2017 október
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Őszi szünet
2017. október 31. (kedd)
Őszi szünet első napja
2017. október 30. (hétfő)
Halloween
2017. október 26. (csütörtök)
Óvónők látogatása, Bázisintézményi pr.: IKT bemutató óra 1. oszt.
2017. október 25. (szerda)
Október 23-i ünnepély, DSE Disco
2017. október 20. (péntek)
Színház 7. évf., Bázisintézményi program: Erdei iskolai projekt
2017. október 18. (szerda)
Egészséghét
2017. október 20. (péntek)
Egészséghét
2017. október 19. (csütörtök)
Egészséghét
2017. október 18. (szerda)
Egészséghét
2017. október 17. (kedd)
Egészség hét
2017. október 16. (hétfő)
Színház 3. évf., fogadóóra 17 órakor
2017. október 16. (hétfő)
Pályaorientációs nap, továbbtanulási börze 14:00
2017. október 13. (péntek) 14:00 - 2017. október 13. (péntek) 15:00
Megemlékezés az aradi vértanúkról, fáklyás futás
2017. október 6. (péntek)
A tehetségről mindenkinek

Iskolai projekt