Versenyeredmények

2018/2019
Tanuló neveOsztályVerseny neveHelyszínIdőpontEGYÉNI / CSAPATSzint (megyei, reg., orsz.)HelyezésFelkészítő* / Tanár
Brunner Gergő2018.09.25
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/súlylökés, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
8.cAtlétika ÜCSB/súlylökésSzekszárd2018.09.25csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Biliczki Barna2018.09.25
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/súlylökés, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
8.cAtlétika ÜCSB/súlylökésSzekszárd2018.09.25csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Hamvas Filip2018.09.25
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/súlylökés, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.cAtlétika ÜCSB/súlylökésSzekszárd2018.09.25csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Marcsek Máté2018.09.25
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/súlylökés, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.cAtlétika ÜCSB/súlylökésSzekszárd2018.09.25csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Sebestyén Huba2018.09.25
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/súlylökés, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.bAtlétika ÜCSB/súlylökésSzekszárd2018.09.25csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Berkecz Hanna Csenge2018.09.25
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
6.cAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Csibi Patrícia2018.09.25
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
6.cAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Fábián Noémi2018.09.25
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
6.cAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
János Réka2018.09.25
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.bAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Kasler Bettina2018.09.25
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
6.cAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Krausz Noel2018.09.25
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
5.cAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Palkó Máté2018.09.25
(Osztály: 7.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
7.cAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Striz Botond2018.09.25
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.bAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Városi Roland2018.09.25
(Osztály: 8.d, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.dAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Veres Tamás2018.09.25
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/magasugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.cAtlétika ÜCSB/magasugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Fábián Richárd2018.09.15
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/távolugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
6.cAtlétika ÜCSB/távolugrásSzekszárd2018.09.15csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Kárpáti Brandon2018.09.25
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/távolugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.bAtlétika ÜCSB/távolugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Uzorás Martin2018.09.25
(Osztály: 7.b, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/távolugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
7.bAtlétika ÜCSB/távolugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Brunner Gergő2018.09.25
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Atlétika ÜCSB/távolugrás, Helyszín: Szekszárd, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.cAtlétika ÜCSB/távolugrásSzekszárd2018.09.25csapatmegyei2Schwarcz Katalin,Völgyi István
Mészáros Gergely2018.10.12
(Osztály: 2.d, Verseny neve: Bolyai Matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Sántha Tiborné)
2.dBolyai Matematika versenyBonyhád2018.10.12csapatmegyei5Sántha Tiborné
Morvai Dóra2018.10.12
(Osztály: 2.d, Verseny neve: Bolyai Matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Sántha Tiborné)
2.dBolyai Matematika versenyBonyhád2018.10.12csapatmegyei5Sántha Tiborné
Koroknai Nimród2018.10.12
(Osztály: 2.d, Verseny neve: Bolyai Matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Sántha Tiborné)
2.dBolyai Matematika versenyBonyhád2018.10.12csapatmegyei5Sántha Tiborné
Krausz Ármin2018.10.12
(Osztály: 2.d, Verseny neve: Bólyai Matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Sántha Tiborné)
2.dBólyai Matematika versenyBonyhád2018.10.12csapatmegyei5Sántha Tiborné
Uzorás Martin2018.10.20
(Osztály: 7.b, Verseny neve: Országos Atlétika Diákolimpia Távolugrás, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
7.bOrszágos Atlétika Diákolimpia TávolugrásBudapest2018.10.20csapatországos5Schwarcz Katalin,Völgyi István
Veres Tamás2018.10.20
(Osztály: 8.d, Verseny neve: Országos Atlétika Diákolimpia Távolugrás, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.dOrszágos Atlétika Diákolimpia TávolugrásBudapest2018.10.20csapatországos5Schwarcz Katalin,Völgyi István
Városi Roland2018.10.20
(Osztály: 8.d, Verseny neve: Országos Atlétika Diákolimpia Távolugrás, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.dOrszágos Atlétika Diákolimpia TávolugrásBudapest2018.10.20csapatországos5Schwarcz Katalin,Völgyi István
Striz Botond2018.10.20
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Országos Atlétika Diákolimpia Távolugrás, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.bOrszágos Atlétika Diákolimpia TávolugrásBudapest2018.10.20csapatországos5Schwarcz Katalin,Völgyi István
Deér Kristóf2018.10.20
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Országos Atlétika Diákolimpia Távolugrás, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
8.cOrszágos Atlétika Diákolimpia TávolugrásBudapest2018.10.20csapatországos5Schwarcz Katalin,Völgyi István
Kondor Medárd2019.01.09
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Futsal Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Palkovics Árpád)
8.bMegyei Futsal DiákolimpiaBonyhád2019.01.09csapatmegyei2Palkovics Árpád
Sebestyén Huba2019.01.09
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Futsal Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Palkovics Árpád)
8.bMegyei Futsal DiákolimpiaBonyhád2019.01.09csapatmegyei2Palkovics Árpád
Papp Tamás2019.01.09
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Megyei Futsal Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Palkovics Árpád)
8.cMegyei Futsal DiákolimpiaBonyhád2019.01.09csapatmegyei2Palkovics Árpád
László Csaba2019.01.09
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Futsal Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Palkovics Árpád)
8.bMegyei Futsal DiákolimpiaBonyhád2019.01.09csapatmegyei2Palkovics Árpád
Kecskeméti Olivér2019.01.09
(Osztály: 7.c, Verseny neve: Megyei Futsal Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Palkovics Árpád)
7.cMegyei Futsal DiákolimpiaBonyhád2019.01.09csapatmegyei2Palkovics Árpád
Győrfi Milán2019.01.09
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Megyei Futsal Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Palkovics Árpád)
6.cMegyei Futsal DiákolimpiaBonyhád2019.01.09csapatmegyei2Palkovics Árpád
Friedszám Zalán2019.01.09
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Megyei Futsal Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Palkovics Árpád)
6.cMegyei Futsal DiákolimpiaBonyhád2019.01.09csapatmegyei2Palkovics Árpád
Lovagh Ákos2019.01.09
(Osztály: 8.d, Verseny neve: Megyei Futsal Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Palkovics Árpád)
8.dMegyei Futsal DiákolimpiaBonyhád2019.01.09csapatmegyei2Palkovics Árpád
Uzorás Martin2019.01.09
(Osztály: 7.b, Verseny neve: Megyei Futsal Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Palkovics Árpád)
7.bMegyei Futsal DiákolimpiaBonyhád2019.01.09csapatmegyei2Palkovics Árpád
Németh Bora2019.01.17
(Osztály: 1.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
1.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei3Gulyás Péter
Magyar Péter2019.01.17
(Osztály: 2.b, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
2.bMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei3Gulyás Péter
Kolev Gábor2019.01.17
(Osztály: 2.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 4, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
2.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei4Gulyás Péter
Kolev Gábor2019.01.17
(Osztály: 2.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
2.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei1Gulyás Péter
Molnár Hanna2019.01.17
(Osztály: 2.b, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
2.bMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei3Gulyás Péter
Németh Kolos2019.01.17
(Osztály: 4.b, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1.,1., Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
4.bMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei1.,1.Gulyás Péter
Künsztler Eliza2019.01.17
(Osztály: 4.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
4.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei5Gulyás Péter
Szőts Anna2019.01.17
(Osztály: 4.b, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
4.bMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csapatmegyei2Gulyás Péter
Tegzes Kitti2019.01.17
(Osztály: 3.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
3.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csapatmegyei2Gulyás Péter
Papp Réka2019.01.17
(Osztály: 3.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
3.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csapatmegyei2Gulyás Péter
Künsztler Eliza2019.01.17
(Osztály: 4.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
4.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csapatmegyei2Gulyás Péter
Vargity Martin2019.01.17
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csapatmegyei1Gulyás Péter
Pál Bence2019.01.17
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csapatmegyei1Gulyás Péter
Márton Dávid2019.01.17
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csapatmegyei1Gulyás Péter
Kajtár Kristóf2019.01.17
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csapatmegyei1Gulyás Péter
Pál Bence2019.01.17
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei1Gulyás Péter
Kajtár Kristóf2019.01.17
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei2Gulyás Péter
Váncsa Dorina2019.01.17
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei1Gulyás Péter
Vargity Martin2019.01.17
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei1Gulyás Péter
Domokos Ditta2019.01.17
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei1Gulyás Péter
Pókai Ágnes2019.01.17
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csoportos, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csoportosmegyei1Gulyás Péter
Simon Dorottya2019.01.17
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csoportos, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csoportosmegyei1Gulyás Péter
Domokos Ditta2019.01.17
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csoportos, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csoportosmegyei1Gulyás Péter
Váncsa Dorina2019.01.17
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csoportos, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17csoportosmegyei1Gulyás Péter
Biliczki Barna2019.01.17
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3.,2., Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.cMegyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei3.,2.Gulyás Péter
Biró Barnabás2019.01.17
(Osztály: 11, Verseny neve: Megyei Úszó Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
11Megyei Úszó DiákolimpiaBonyhád2019.01.17egyénimegyei1Gulyás Péter
Németh Vivien2019.02.21
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.bMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Simon Dorottya2019.02.21
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Jónás Noémi2019.02.21
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.bMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Ferencz Tamara2019.02.21
(Osztály: 7.c, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
7.cMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Lovász Kinga2019.02.21
(Osztály: 7.d, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
7.dMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Kláb Petra2019.02.21
(Osztály: 7.d, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
7.dMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Halász Gerda2019.02.21
(Osztály: 7.d, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
7.dMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Régely Nóra2019.02.21
(Osztály: 7.d, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
7.dMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Kiss Dóra2019.02.21
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Csernik Bianka2019.02.21
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.bMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei1Gulyás Péter
Sebestyén Ákos2019.02.21
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.bMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei2Gulyás Péter
Striz Botond2019.02.21
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.bMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei2Gulyás Péter
Városi Roland2019.02.21
(Osztály: 8.d, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.dMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei2Gulyás Péter
Hamvas Filip2019.02.21
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.cMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei2Gulyás Péter
Bene Máté2019.02.21
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei2Gulyás Péter
Köllő Kende2019.02.21
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei2Gulyás Péter
Alföldi Szabolcs2019.02.21
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.bMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei2Gulyás Péter
Sebestyén Huba2019.02.21
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Megyei Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Paks, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
8.bMegyei Röplabda DiákolimpiaPaks2019.02.21csapatmegyei2Gulyás Péter
Németh Kolos2019.03.09
(Osztály: 4.b, Verseny neve: Úszó Diákolimpia, Helyszín: Győr, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
4.bÚszó DiákolimpiaGyőr2019.03.09egyéniországos5Gulyás Péter
Vargity Martin2019.03.09
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Úszó Diákolimpia, Helyszín: Győr, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 9, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cÚszó DiákolimpiaGyőr2019.03.09egyéniországos9Gulyás Péter
Domokos Ditta2019.03.09
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Úszó Diákolimpia, Helyszín: Győr, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 6, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dÚszó DiákolimpiaGyőr2019.03.09egyéniországos6Gulyás Péter
Domokos Ditta2019.03.09
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Úszó Diákolimpia, Helyszín: Győr, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 6, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dÚszó DiákolimpiaGyőr2019.03.09csapatországos6Gulyás Péter
Kulcsár Luca2019.03.09
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Úszó Diákolimpia, Helyszín: Győr, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 6, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dÚszó DiákolimpiaGyőr2019.03.09csapatországos6Gulyás Péter
Váncsa Dorina2019.03.09
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Úszó Diákolimpia, Helyszín: Győr, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 6, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dÚszó DiákolimpiaGyőr2019.03.09csapatországos6Gulyás Péter
Pál Bence2019.03.09
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Úszó Diákolimpia, Helyszín: Győr, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 10, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dÚszó DiákolimpiaGyőr2019.03.09egyéniországos10Gulyás Péter
Simon Dorottya2019.03.09
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Úszó Diákolimpia, Helyszín: Győr, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 6, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cÚszó DiákolimpiaGyőr2019.03.09csapatországos6Gulyás Péter
Biró Barnabás2019.03.08
(Osztály: 11, Verseny neve: Úszó Diákolimpia, Helyszín: Győr, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 2.,8., Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
11Úszó DiákolimpiaGyőr2019.03.08egyéniországos2.,8.Gulyás Péter
Mester Csanád2019.02.15
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Zrínyi Matematikaverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 7, Felkészítő* / Tanár: Wiandtné Gál Zsuzsanna)
6.cZrínyi MatematikaversenyBonyhád2019.02.15egyénimegyei7Wiandtné Gál Zsuzsanna
Szőts Dávid2019.03.26
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
6.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Farkas Dominik2019.03.26
(Osztály: 3.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
3.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
György Hunor2019.03.26
(Osztály: 2.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
2.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Markóczy Donát2019.03.26
(Osztály: 2.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
2.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Dudás Lili2019.03.26
(Osztály: 2.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
2.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Kajtár Boglárka2019.03.26
(Osztály: 2.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
2.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Gógh Zoé2019.03.26
(Osztály: 2.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
2.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Csiki Boglárka2019.03.26
(Osztály: 2.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
2.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Dudás Zsófia2019.03.26
(Osztály: 2.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
2.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Selyem Olivér2019.03.26
(Osztály: 4.b, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
4.bMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Krausz Ármin2019.03.26
(Osztály: 3.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
3.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Fábián Benedek2019.03.26
(Osztály: 3.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
3.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Köllő Domos2019.03.26
(Osztály: 3.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
3.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Győrfi Ramóna2019.03.26
(Osztály: 4.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin,Völgyi István)
4.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin,Völgyi István
Mayer Petra2019.03.26
(Osztály: 5.b, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
5.bMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Brauer Míra2019.03.26
(Osztály: 4.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
4.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Miklós Petra2019.03.26
(Osztály: 4.b, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
4.bMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Tegzes Kitti2019.03.26
(Osztály: 3.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
3.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Győrfi Milán2019.03.26
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Friedszám Zalán2019.03.26
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Köllő Kende2019.03.26
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Krausz Noel2019.03.26
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
5.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Bozó Titán2019.03.26
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
5.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei1Schwarcz Katalin, Völgyi István
Várszegi Míra2019.03.26
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Csibi Patrícia2019.03.26
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Fazekas Lili2019.03.26
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Domokos Ditta2019.03.26
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
5.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Váncsa Dorina2019.03.26
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.dMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Bálint Bence2019.03.26
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Stríz Botond2019.03.26
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
8.bMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Fábián Richárd2019.03.26
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.cMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Szántó Balázs2019.03.26
(Osztály: 7.b, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
7.bMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Uzorás Martin2019.03.26
(Osztály: 7.b, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
7.bMezei futóversenyBonyhád2019.03.26csapatmegyei3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Korondi Zsanett2019.03.22
(Osztály: 7.b, Verseny neve: Német kultúrtörténeti verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 6, Felkészítő* / Tanár: Horváth Orsolya)
7.bNémet kultúrtörténeti versenyBonyhád2019.03.22egyéniországos6Horváth Orsolya
Bozó Titán2019.03.24
(Osztály: 5.c, Verseny neve: TITOK Arany János magyarverseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 7, Felkészítő* / Tanár: Fábiánné Csiszér Elvira)
5.cTITOK Arany János magyarversenyBudapest2019.03.24egyéniországos7Fábiánné Csiszér Elvira
Tusa Boglárka2019.03.25
(Osztály: 5.d, Verseny neve: TITOK Arany János magyarverseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 9, Felkészítő* / Tanár: Holló Katalin)
5.dTITOK Arany János magyarversenyBudapest2019.03.25egyéniországos9Holló Katalin
Varga Katinka2019.03.26
(Osztály: 8.d, Verseny neve: TITOK Arany János magyarverseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 10, Felkészítő* / Tanár: Försterné Balogh Boglárka)
8.dTITOK Arany János magyarversenyBudapest2019.03.26egyéniországos10Försterné Balogh Boglárka
Varga Rebeka2019.03.27
(Osztály: 8.d, Verseny neve: TITOK Arany János magyarverseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 10, Felkészítő* / Tanár: Försterné Balogh Boglárka)
8.dTITOK Arany János magyarversenyBudapest2019.03.27egyéniországos10Försterné Balogh Boglárka
Bene Máté2019.03.28
(Osztály: 6.c, Verseny neve: TITOK Arany János magyarverseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 13, Felkészítő* / Tanár: Fábiánné Csiszér Elvira)
6.cTITOK Arany János magyarversenyBudapest2019.03.28egyéniországos13Fábiánné Csiszér Elvira
Baumgartner Ádám2019.03.29
(Osztály: 6.d, Verseny neve: TITOK Arany János magyarverseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 14, Felkészítő* / Tanár: Holló Katalin)
6.dTITOK Arany János magyarversenyBudapest2019.03.29egyéniországos14Holló Katalin
Okorági Loretta2019.03.30
(Osztály: 5.c, Verseny neve: TITOK Arany János magyarverseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 14, Felkészítő* / Tanár: Fábiánné Csiszér Elvira)
5.cTITOK Arany János magyarversenyBudapest2019.03.30egyéniországos14Fábiánné Csiszér Elvira
Ábrahám Péter2019.03.20
(Osztály: 5.b, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
5.bIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Balla Bálint2019.03.20
(Osztály: 5.c, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
5.cIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Lehoczki Péter2019.03.20
(Osztály: 5.d, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
5.dIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Köllő Kende2019.03.20
(Osztály: 6.d, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
6.dIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Tolnai Gergő2019.03.20
(Osztály: 6.d, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
6.dIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Fehér Soma2019.03.20
(Osztály: 6.d, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
6.dIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Varga Ádám2019.03.20
(Osztály: 6.d, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
6.dIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Hajc Martin Péter2019.03.20
(Osztály: 6.c, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
6.cIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Bene Máté2019.03.20
(Osztály: 6.c, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
6.cIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Szadai Balázs2019.03.20
(Osztály: 6.b, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
6.bIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Kovács Marcell2019.03.20
(Osztály: 6.b, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
6.bIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Juhász Barnabás2019.03.20
(Osztály: 6.b, Verseny neve: III.kcs Kosárlabda Diákolimpia, Helyszín: Dombóvár, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Puha Jenő)
6.bIII.kcs Kosárlabda DiákolimpiaDombóvár2019.03.20csapatmegyei2Puha Jenő
Simon Dorottya2019.03.28
(Osztály: 6.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Halász Gerda2019.03.28
(Osztály: 7.d, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
7.dIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Ferencz Tamara2019.03.28
(Osztály: 7.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
7.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Berkecz Csenge2019.03.28
(Osztály: 6.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Kiss Bettina2019.03.28
(Osztály: 6.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Győrfi Ramóna2019.03.28
(Osztály: 4.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
4.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Csernik Nóra2019.03.28
(Osztály: 5.b, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.bIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Pókai Ágnes2019.03.28
(Osztály: 5.d, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Gaál Emília2019.03.28
(Osztály: 5.d, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Krausz Noel2019.03.28
(Osztály: 5.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Tolnai Gergő2019.03.28
(Osztály: 6.d, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Bene Máté2019.03.28
(Osztály: 6.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Köllő Kende2019.03.28
(Osztály: 6.d, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Bozó Titán2019.03.28
(Osztály: 5.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Jáhn Edvin2019.03.28
(Osztály: 5.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Balla Bálint2019.03.28
(Osztály: 5.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Scheidler Botond2019.03.28
(Osztály: 5.b, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.bIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Ábrahám Péter2019.03.28
(Osztály: 5.b, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.bIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Győrfi Milán2019.03.28
(Osztály: 6.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Friedszám Zalán2019.03.28
(Osztály: 6.c, Verseny neve: III.kcs Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cIII.kcs Röplabda DiákolimpiaBonyhád2019.03.28csapatmegyei1Gulyás Péter
Góg Zoé2019.03.19
(Osztály: 2.c, Verseny neve: Kenguru matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Szabóné Bőte Ilona)
2.cKenguru matematika versenyBonyhád2019.03.19egyénimegyei1Szabóné Bőte Ilona
László Hunor2019.03.20
(Osztály: 2.d, Verseny neve: Kenguru matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Geiszné Huger Mónika)
2.dKenguru matematika versenyBonyhád2019.03.20egyénimegyei5Geiszné Huger Mónika
Hajc Martin Péter2019.03.21
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Kenguru matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Wiandtné Gál Zsuzsanna)
6.cKenguru matematika versenyBonyhád2019.03.21egyénimegyei5Wiandtné Gál Zsuzsanna
Kárpáti Brandon2019.03.22
(Osztály: 8.b, Verseny neve: Karate Diákolimpia, Helyszín: Veszprém, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Nyitrai Tamás)
8.bKarate DiákolimpiaVeszprém2019.03.22egyéniországos3Nyitrai Tamás
Nyitrai Noel2019.03.23
(Osztály: 4.b, Verseny neve: Karate Diákolimpia, Helyszín: Veszprém, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Nyitrai Tamás)
4.bKarate DiákolimpiaVeszprém2019.03.23egyéniországos5Nyitrai Tamás
Selyem Olivér2019.03.24
(Osztály: 4.b, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Gödöllő, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 6, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
4.bMezei futóversenyGödöllő2019.03.24egyéniországos6Schwarcz Katalin, Völgyi István
Köllő Kende2019.03.25
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Gödöllő, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.dMezei futóversenyGödöllő2019.03.25csapatországos3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Győrfi Milán2019.03.26
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Gödöllő, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.cMezei futóversenyGödöllő2019.03.26csapatországos3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Friedszám Zalán2019.03.27
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Gödöllő, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
6.cMezei futóversenyGödöllő2019.03.27csapatországos3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Krausz Noel2019.03.28
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Gödöllő, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
5.cMezei futóversenyGödöllő2019.03.28csapatországos3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Bozó Titán2019.03.29
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Mezei futóverseny, Helyszín: Gödöllő, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Schwarcz Katalin, Völgyi István)
5.cMezei futóversenyGödöllő2019.03.29csapatországos3Schwarcz Katalin, Völgyi István
Magyar Péter2019.03.30
(Osztály: 2.b, Verseny neve: Versmondó verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): iskolai, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Nierné Földi Erika)
2.bVersmondó versenyBonyhád2019.03.30egyéniiskolai1Nierné Földi Erika
Morvai Gréta2019.03.31
(Osztály: 1.c, Verseny neve: Versmondó verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): iskolai, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Kocsisné Kelemen Timea)
1.cVersmondó versenyBonyhád2019.03.31egyéniiskolai2Kocsisné Kelemen Timea
Miklós Marianna2019.04.01
(Osztály: 1.c, Verseny neve: Versmondó verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): iskolai, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Kocsisné Kelemen Timea)
1.cVersmondó versenyBonyhád2019.04.01egyéniiskolai3Kocsisné Kelemen Timea
Szabó Blanka2019.04.02
(Osztály: 1.d, Verseny neve: Versmondó verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): iskolai, Helyezés: különdíj, Felkészítő* / Tanár: Miszlerné Szoták Mária)
1.dVersmondó versenyBonyhád2019.04.02egyéniiskolaikülöndíjMiszlerné Szoták Mária
Künsztler Eliza2019.04.03
(Osztály: 4.c, Verseny neve: Versmondó verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): iskolai, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Hernyák Zsuzsanna)
4.cVersmondó versenyBonyhád2019.04.03egyéniiskolai1Hernyák Zsuzsanna
Brauer Míra2019.04.04
(Osztály: 4.c, Verseny neve: Versmondó verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): iskolai, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Hernyák Zsuzsanna)
4.cVersmondó versenyBonyhád2019.04.04egyéniiskolai2Hernyák Zsuzsanna
Morvai Dóra2019.04.05
(Osztály: 3.d, Verseny neve: Versmondó verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): iskolai, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Straubinger Edit)
3.dVersmondó versenyBonyhád2019.04.05egyéniiskolai3Straubinger Edit
Sebestyén Enikő2019.04.06
(Osztály: 3.d, Verseny neve: Versmondó verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): iskolai, Helyezés: különdíj, Felkészítő* / Tanár: Straubinger Edit)
3.dVersmondó versenyBonyhád2019.04.06egyéniiskolaikülöndíjStraubinger Edit
Kulcsár Luca2019.04.07
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Német szépkiejtési verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): városkörnyéki, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Horváth Orsolya)
5.dNémet szépkiejtési versenyBonyhád2019.04.07egyénivároskörnyéki1Horváth Orsolya
Pókai Ágnes2019.04.08
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Német szépkiejtési verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): városkörnyéki, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Horváth Orsolya)
5.dNémet szépkiejtési versenyBonyhád2019.04.08egyénivároskörnyéki3Horváth Orsolya
Balla Bálint2019.04.09
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Titok Angol nyelvi verseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Csábrák Gyöngyi)
5.cTitok Angol nyelvi versenyBudapest2019.04.09egyéniországos5Csábrák Gyöngyi
Matkovits Milán2019.04.10
(Osztály: 5.b, Verseny neve: Titok Angol nyelvi verseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 10, Felkészítő* / Tanár: Csábrák Gyöngyi)
5.bTitok Angol nyelvi versenyBudapest2019.04.10egyéniországos10Csábrák Gyöngyi
Bozó Titán2019.04.11
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Titok Angol nyelvi verseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 10, Felkészítő* / Tanár: Csábrák Gyöngyi)
5.dTitok Angol nyelvi versenyBudapest2019.04.11egyéniországos10Csábrák Gyöngyi
Varga Rebeka2019.04.12
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Titok Angol nyelvi verseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 8, Felkészítő* / Tanár: Matkovits Márta)
8.cTitok Angol nyelvi versenyBudapest2019.04.12egyéniországos8Matkovits Márta
Varga Katinka2019.04.13
(Osztály: 8.c, Verseny neve: Titok Angol nyelvi verseny, Helyszín: Budapest, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): országos, Helyezés: 10, Felkészítő* / Tanár: Matkovits Márta)
8.cTitok Angol nyelvi versenyBudapest2019.04.13egyéniországos10Matkovits Márta
Bozó Titán2019.04.14
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Alapműveleti matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Wiandtné Gál Zsuzsanna)
5.cAlapműveleti matematika versenyBonyhád2019.04.14egyénimegyei2Wiandtné Gál Zsuzsanna
Kajtár Kristóf2019.04.15
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Alapműveleti matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Wiandtné Gál Zsuzsanna)
5.dAlapműveleti matematika versenyBonyhád2019.04.15egyénimegyei5Wiandtné Gál Zsuzsanna
Pflug Bence2019.04.16
(Osztály: 6.b, Verseny neve: Alapműveleti matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Bakonyi Ilona)
6.bAlapműveleti matematika versenyBonyhád2019.04.16egyénimegyei1Bakonyi Ilona
Simon Boglárka2019.04.17
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Alapműveleti matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 3, Felkészítő* / Tanár: Wiandtné Gál Zsuzsanna)
6.cAlapműveleti matematika versenyBonyhád2019.04.17egyénimegyei3Wiandtné Gál Zsuzsanna
László Dominik2019.04.18
(Osztály: 6.b, Verseny neve: Alapműveleti matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 4, Felkészítő* / Tanár: Bakonyi Ilona)
6.bAlapműveleti matematika versenyBonyhád2019.04.18egyénimegyei4Bakonyi Ilona
Kiefaber Panna2019.04.19
(Osztály: 6.b, Verseny neve: Alapműveleti matematika verseny, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: egyéni, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 5, Felkészítő* / Tanár: Bakonyi Ilona)
6.bAlapműveleti matematika versenyBonyhád2019.04.19egyénimegyei5Bakonyi Ilona
Ferencz Tamara2019.04.20
(Osztály: 7.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
7.cRöplabda DiákolimpiaBonyhád2019.04.20csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Halász Gerda2019.04.21
(Osztály: 7.d, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
7.dRöplabda DiákolimpiaBonyhád2019.04.21csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Gaál Emília2019.04.22
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dRöplabda DiákolimpiaBonyhád2019.04.22csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Pókai Ágnes2019.04.23
(Osztály: 5.d, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.dRöplabda DiákolimpiaBonyhád2019.04.23csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Berkecz Csenge2019.04.24
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cRöplabda DiákolimpiaBonyhád2019.04.24csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Kasler Bettina2019.04.25
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cRöplabda DiákolimpiaBonyhád2019.04.25csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Csernik Nóra2019.04.26
(Osztály: 5.b, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Bonyhád, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.bRöplabda DiákolimpiaBonyhád2019.04.26csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Bene Máté2019.04.27
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.04.27csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Győrfi Milán2019.04.28
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.04.28csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Friedszám Zalán2019.04.29
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.cRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.04.29csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Köllő Kende2019.04.30
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.04.30csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Tolnai Gergő2019.05.01
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
6.dRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.05.01csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Ábrahám Péter2019.05.02
(Osztály: 5.b, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.bRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.05.02csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Balla Bálint2019.05.03
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.cRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.05.03csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Bozó Titán2019.05.04
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.cRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.05.04csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Krausz Noel2019.05.05
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.cRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.05.05csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Scheidler Botond2019.05.06
(Osztály: 5.b, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.bRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.05.06csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Jáhn Edvin2019.05.07
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Röplabda Diákolimpia, Helyszín: Szolnok, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): országos elődöntő, Helyezés: 2, Felkészítő* / Tanár: Gulyás Péter)
5.cRöplabda DiákolimpiaSzolnok2019.05.07csapatországos elődöntő2Gulyás Péter
Halász Gerda2019.05.08
(Osztály: 7.d, Verseny neve: Történelmi verseny, Helyszín: Györe, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): városkörnyéki, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Nagyné Friedrich Valéria)
7.dTörténelmi versenyGyöre2019.05.08csapatvároskörnyéki1Nagyné Friedrich Valéria
Biró Flóra2019.05.09
(Osztály: 7.d, Verseny neve: Történelmi verseny, Helyszín: Györe, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): városkörnyéki, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Nagyné Friedrich Valéria)
7.dTörténelmi versenyGyöre2019.05.09csapatvároskörnyéki1Nagyné Friedrich Valéria
Lovász Kinga2019.05.10
(Osztály: 7.d, Verseny neve: Történelmi verseny, Helyszín: Györe, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): városkörnyéki, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Nagyné Friedrich Valéria)
7.dTörténelmi versenyGyöre2019.05.10csapatvároskörnyéki1Nagyné Friedrich Valéria
Oláh Zsombor2019.05.11
(Osztály: 5.b, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
5.bLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.11csapatmegyei1Völgyi István
Krausz Noel2019.05.12
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
5.cLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.12csapatmegyei1Völgyi István
Tolnai Gergő2019.05.13
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
6.dLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.13csapatmegyei1Völgyi István
Köllő Kende2019.05.14
(Osztály: 6.d, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
6.dLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.14csapatmegyei1Völgyi István
Bozó Titán2019.05.15
(Osztály: 5.c, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
5.cLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.15csapatmegyei1Völgyi István
Bene Máté2019.05.16
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
6.cLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.16csapatmegyei1Völgyi István
Horváth Zénó2019.05.17
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
6.cLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.17csapatmegyei1Völgyi István
Friedszám Zalán2019.05.18
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
6.cLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.18csapatmegyei1Völgyi István
Antal István2019.05.19
(Osztály: 7.c, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
7.cLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.19csapatmegyei1Völgyi István
Győrfi Milán2019.05.20
(Osztály: 6.c, Verseny neve: Labdarúgó Diákolimpia, Helyszín: Zomba, EGYÉNI / CSAPAT: csapat, Szint (megyei, reg., orsz.): megyei, Helyezés: 1, Felkészítő* / Tanár: Völgyi István)
6.cLabdarúgó DiákolimpiaZomba2019.05.20csapatmegyei1Völgyi István
2016/2017
2016. 10. 01. Sport XXI. Szekszárd U 13. III. hely, U 11. II. helyezett
2016. 10. 08. Keszthely régiós úszóverseny helyezések
2016. 10. 13. Kistérségi parlagfű verseny 4.e osztály I. II. és III. hely
2016. 10. 14. Angol szépkiejtési verseny a városi könyvtárban, Illés Martin különdíj, Bozó Alma II. helyezett
2016. 10. 28. Bolyai megyei matematika csapatverseny 5. évf. Okoskák I. helyezett
2016. 10. 26. Angol szépkiejtési verseny Bh. Illés Martin (8.g) különdíj, Bozó Alma (7.e) II. helyezett
2016. 11. 13. 25. Kalocsa kupa úszóverseny helyezések
2016. 11. 16. Német Ki mit tud? Bh. 3.d németes csoport II. és Pókai Ágnes egyéni II. helyezett
2016. 11. 19. Bólyai matematika csapatverseny országos döntő: Fritsch Száva, pókai Lilla, Miszler Inez, Grádwohl Hanna 23. helyezett
2016. 11. 26. A Székesfehérvári röplabdatornán elért eredményeik: Mini csapat I. helyezett, Szupermini csapat III. hely, Mini "B" csapat V. hely.Gratulálunk!
2016. 11. 26. Sport XXI. Bonyhád atlétika verseny U.11, U.13. I. helyezett
2017. 01. 06. Was Albert rajzverseny Díjazottak
2017. 01. 07. Futsal IV. kcs fiú megyei döntő I. helyezett
2017. 01. 12. Megyei úszó "B" I-IV. kcs. úszóbajnokság Díjazottak
2017. 01. 31. Felsős szavalóverseny: 5-6. osztály: I. Nagy Ágota, II. Kövér Luca, III. Czárt Olivér, Különdíjasok: Fábián Mercédesz, Alföldi Szabolcs 7-8. osztály: I. Haramia Virág, II. Horváth Bence, III. Illés Martin Díjazottak
2017. 03. 03. Arany János rajzverseny
2017. 03. 18. Országos do úszó döntő: Gergely Fruzsina II. helyezett 50 m. hátúszás Kiemelkedő eredmények
2017. 03. 23. Megyei do. röplanda fiú és leány csapat is I. helyezett
2017. 03. 25. Alsós iskolai szavalóverseny Díjazottak
2017. 03. 26. A Völgység szavalóversenyen Faik Zóra 1. f II., Biszak Dorina 4.e II., Mayer Petra 3.d III. II-III. helyezett
2017. 03. 26. Országos TITOK Arany J magyar vesenyen:Dudás Zsolt és Fritschi Száva V. helyezés
2015/2016
2015. 09. 02. János Réka távolugrás: Nemz. Atlétikai Bajnokság Varsó (435 cm) II. helyezett
2015. 09. 25. Tűzkakas tűzoltó verseny Kurd Lányok I. helyezett
2015. 09. 28. Benedek Elek vetélkedő: Grádwohl Hanna és Pókai Lilla; Fábián Mercédesz és Ferencz Tamara I. és IV. hely
2015. 09. 01. Nemzetközi kerékpárverseny Kolozyvár Gensler Tamás IV. helyezett
2015. 10. 03. Angol szépkiejtési v. a Városi könyvtárban: Illés Martin különdíj, Berényi Lili III. h, Gergely Réka II. h, Karancsi Noémi I. helyezett
2015. 10. 09. Mezei megyei futóverseny legjobbjaink
2015. 10. 11. Nagybajom regionális röplabdaverseny: Lovász Kinga, Kláb Petra, Gradwohl Hanna, Pókai Lilla, Kis Zita, Halász Gerda, Ferencz Tamara II. helyezett
2015. 10. 10. Tengelic páros bajnokság országúti kerékpár Fábián Zalán IV. h. Fábián Csongor - Gensler Tamás: eredmények
2015. 10. 13. Városi környezetvédelmi verseny Hajc Martin Péter, Mester Csanád, Jakab Eszter I. helyezett
2015. 10. 17. A XXIII. Német szépkiejtési verseny "C" kategória, Hajas Péter III. helyezett
2015. 12. 11. Városi úszó diákolimpia helyezések
2015. 12. 16. Országos röplabdatorna mini csapat: Lovász Kinga, Kláb Petra, Gradwohl Hanna, Pókai Lilla, Kis Zita, Halász Gerda, Ferencz Tamara I. hely
2016. 01. 08. Wass Albert rajzverseny díjazottak
2016. 01. 09. Megyei első helyen végzett a terem labdarúgó tornán IV. kcs. fiú csapatunk. I. helyezett
2016. 01. 13. Megyei úszó diákolimpiai versenyt szervezett iskolánk az I.-IV. kcs. "B" kategóriában helyezések
2016. 01. 22. A felsős szavalóverseny 5-6. o. I. Haramia Virág, II. Bozó Alma, III. Kövér Luca, 7-8.o. I-III. helyezés
2016. 01. 21. Lotz János helyesírási megyei verseny: Fritshi Száva V. helyezett
2016. 02. 09. Curie területi matematika v.I. helyezett Kis Nikolett (4. f), Török Attila (6. e), III. helyezett Agócs Olivér (6. g), IV: helyezett Lőrincz Barnabás ( 6. e) Teljes eredménylista
2016. 02. 12. Nemzetközi katasztrófavédelmi rajzversenyen Ömböli Adrienn különdíjas, Keserű Natália I. helyezett
2016. 02. 13. Szeged röplabdatorna Vollé2020! Szupermini csapat III. hely
2016. 02. 25. Mátyás városkörnyéki prózamondó verseny: Mayer Petra (2. o) I. helyezett
2016. 03. 01. Szupermini Vollé! 2020 Budapest röplabdakupa I. hely
2016. 03. 02. Kolozsi Liliána megyei "Gasperlenspiel" német nyelvi verseny III. helyezett
2016. 03. 02. 6. osztályos csapat I. hely (Török Attila, Agócs Olivér, Lőrincz Barnabás) Török Attila I. (országos döntőbe jutott) Hajc Martin Péter VI. Mester Csanád IX. Agócs Olivér X. Fritsi Száva X. Iskolai versenyben: IV. helyezett
2016. 03. 08. Orsz. engol nyelvi verseny megyei fordulóján Paplauer Patrik II. helyezett
2016. 03. 10. Városi Sajtótörténeti verseny: Oláh Levente és Berényi Lilli I. helyezett
2016. 03. 17. Kenguru matematika verseny megyei: Fung Fedor Ármin 8. Hajc Martin Péter 10. Mester Csanád V. helyezett
2016. 03. 20. Országos amatőr úszó diákolimpiai Gergely Fruzsina hát, gyors I. helyezett
2016. 04. 08. Regionális alapműveleti matematika I. - X. helyezettek
2016. 04. 15. Szekszárd megyei történelmi verseny: 1. Fritz Flóra, 2. Varga Rebeka, Agócs Olovér, 3. Berényi Lili, Bozó Alma, Eller Kitti, 5. Varga Katinka
2016. 04. 15. TITOK orsz. (London Bridge) angol nyelvi verseny Dudás Dániel (5.g) 6. Barabás Milán (6.e) 5. és Paplauer Patrik (7.e) IV. helyezett
2016. 04. 16. MOZAIK matematika orsz. döntő Török Attila (6.e) VIII. helyezett
2016. 04. 21. Városkörnyéki Föld napja v. Kolozsi Liliána, Karancsi Noémi II. helyezett
2016. 04. 22. Széchenyi Ödön megyei tűzoltó verseny fiú cspat I. lányok II. hely teljes eredménylista
2016. 04. 25. Városkörnyéki Mesebeli 7 próba verseny Jakab Eszter és János Nóra (3. f) I. helyezett
2016. 04. 25. Gensler Tamás orsz. kerékpáros-időfutam IV. / A korcsoport III. helyezett
2016. 04. 26. Városkörnyéki Nyelvész verseny Pálfi Panna (3.g) Györfi Milán (3. f) Pál Bence (3.g) III. helyezett
2016. 04. 26. Bozó Alma (6. e) "Bendegúz angol haladó nyelvi megyei versenyen III. helyezett
2014/2015
2014. 10. 03. Sport XXI. I. és II. korcsoport I. helyezett
2014. 10. 03. Tűzoltóverseny (Berényi Lili, Tóth Kitti, Fábián Norbert, Farpék Bence, Guzser Róbert, Brettner Dávid, Sárkány Szabolcs VI. hely
2014. 10. 11. Megyei német szépkiejtési verseny: Sebestyén Adél (5. e) III. helyezett
2014. 01. 14. Megyei diákolimpia úszás I., II. kcs. és III. IV. kcs. "A" és "B" Eredmények
2014. 10. 15. Városkörnyéki parlagfű verseny 2. f. V. és VI. hely
2014. 11. 03. Haiku író verseny Bogos Szófia 5. f. I. hely
2014. 11. 04. Megyei Takarékossági Verseny: Gyergyói Fanni, Joós Réka, Veres Mercédes I. hely
2014. 11. 06. Területi kéttusa csapatverseny VI. hely
2014. 11. 06. Bolyai matematika verseny: Török Attila,Lőrincz Barnabás, Agócs Olivér, Ábrahám Soma 5.évf. I. hely
2014. 11. 15. Dél-Dunántúli Regionális Mezei futóverseny csapat III. és V. hely
2014. 11. 17. Megyei Bolyai Anyanyelvi verseny: 2. helyezett csapat Varga Katinka-Meczker Tamás-Dudás Dániel-Kövér Luca. 3. helyezett csapat Fritschi Száva-Ferenc Tamara-Gradwohl Hanna-Pókai Lilla II. és III. hely
2014. 12. 06. Mikulás röplabda kupa_ Kaufmann Kata-Dudás Evelin-Fanni-Tóth Kitti-Sebetyén Hermina-Teleki Bettina-Fribák Mónika I. hely
2015. 01. 10. Wass Albert Rajzverseny Papp Zita, Halász Dóra, Varga Katinka II. hely
2015. 01. 10. Miklós Ágnes, Steiner András, Erdős Dóra, Erményi Cinna, Wagner Tamara, Domokos Lóránt, Csoboth Enikő, Deli Szonja, Miklós Diána, Kovács Kitti,  Jakab Gréta, Miszler Jázmin különdíjasok
2015. 01. 14. Megyei úszó diákolimpia (Bonyhád) I-V. helyezések
2015. 01. 17. Sport XXI. területi döntő: Bozó Alma-Dudás Fanni-Városi Rolnd-János Réka-Brunner Gergő III. hely
2015. 01. 25. felsős házi szavalóverseny: 5-6. osztály: I. Bertus Bernadett, II. Haramia Virág, III. Bozó Alma 7-8. osztály: I. Vékony Roland, II. Bíró Péter, III. Fribák Mónika
2015. 02. 06. Futsal országos: Györfi Bálint, Győrfi Dominik, Bogos Bálint VI. hely
2015. 02. 08. Városi Könyvtár városkörnyéki verseny: Forrai Zsófia és Lőrincz Barnabás Olvasókirályok
2015. 02. 10. Boros Dezső atlétika verseny csapat v. A magas és távolugrásban Tinelli Renátó I. hely. csapat II. hely
2015. 02. 19. Megyei röplabda do.IV. kcs leány és fiú I. és II. hely
2015. 03. 05. Iskolai szavalóverseny alsó tagozat: 1-2. o.I. Hajc Martin Péter, II. Mayer Petra, III. Köllő Kende, különdíj Jakab Eszter 3-4. o: I. Szentes Ármin, II. Beke Lilla, III. Ferencz Tamara, különdíj Alföldi Szabolcs
2015. 03. 08. Orsz. Arany J. helyesíró versenyen Dudás Fanni, Jég Fruzsina,  Kálózdi Anna szerepelt eredményesen VI.- VI. - IX.
2015. 03. 09. Kistérségi szavalóverseny: Hajc Péter Martin III. (2. o.) Haramia Virág III. (5.o.), Bertus Bernadett I. ( 6. o), Vékony Roland I. (8. o), Bíró Péter II.
2015. 03. 10. Zrínyi matematika verseny megyi döntő: Török Attila (5.o), Hajc Péter Martin (2. o.), Agócs Olivér (5.o.) III. - VII. - VIII.
2015. 03. 12. Városi sajtótörténeti verseny: Virányi Fanni, Joós Réka II. hely
2015. 03. 16. Kistérségi honismeretei történelmi verseny (csapat: Nyul Sára, Bíró Péter, Guzser Róbert)  II.
2015. 03. 17. do. III. kcs. fiú kosárlabda IV.
2015. 03. 18. Felvidéki mesemondó verseny Pozsgai Petra (1.o), Matkovits Milán (1.o), Györfi Vivien 5.o) I.- II. - III. hely
2015. 03. 18. Megyei röplabda do. III. kcs. leány és fiú csapat I. és II. hely
2015. 03. 20. Országos Lotz János helyesíró verseny Dudás Dániel II. , Varga Rebeka VIII. , Mecker Tamás IX., Varga Katinka XIX.
2015. 03. 26. A megyei mezei futóversenyről 4 csapatunk jutott az orsz. döntőbe I. II. II. II. hely
2015. 03. 01. Országos úszó diákolimpia Gergyely Fruzsina IV. hely
2015. 04. 20. Bendegúz Akadémia történelem 5. 6. és 7. évf. megyei I-IV. helyezettek
2015. 04. 20. Bendegúz Akadémia magyar megyei verseny Varga Rebeka V. hely
2015. 04. 21. Mesebeli hétpróba városkörnyéki verseny: 1. Ferencz Tamara, Pókai Lilla, 2. Halász Gerda, Gabala Izabell (Széchenyi) I. és II. hely
2015. 05. 21. NyelvÉsz Grádwohl Hanna I. helyezett
2015. 04. 22. Kolozsi Lili megyei II. hely, Litteratum országos német nyelvi verseny ( 7.d ) 26. hely
2015. 04. 27. A "Regösök húrján" versmondó v. Bertus Bernadett és Vékony Roland ezüst minősítés
2015. 04. 27. Megyei tűzoltó verseny Tüzes csajok II. hely, Bonyhádi lánglovagok I. hely
2015. 05. 03. Regionális alapműveleti matematika verseny Lőrincz Barnabás (5. o) és Kolozsi Liliána (7. o) ... további eredmények II. hely
2015. 05. 06. A Dél-Dunántúli országúti kerékpár do.: Fábián Csongor I. hely (orsz. V.), Fábián Zalán II. hely (orsz. IX.), Gensler Tamás III. hely (orsz. VI.) I-II-III. hely
2015. 05. 06. A TITOK - "London Bridge" nyelvi versenyének orsz.v. Klein Imola 5. évf. (5.), Barabás Milán 5. évf. (8.), Bozó Alma 5. évf. (9.) és Paplauer Patrik 6. évf. (5.). V-IX. hely
2015. 05. 17. Megyei kosárlabda Kenguru Bajnokság II. helyezett
2015. 05. 18. ECDL sikeres vizsga modul prezentáció v. szövegszerkesztés 28 fő
2015. 05. 19. A városi kupak és fémdoboz gyűjtő versenyen a 2. f osztály II. helyezett
2015. 05. 20. Városkörnyéki tanulmányi verseny Varga Katinka magyar nyelv ... I. hely
2015. 05. 21. Bendegúz Akadémiai tantárgyi levelező verseny megyei heyszíni döntő. Magyar Varga Rebeka (4. o ) V. hely, történelem helyezések: I-III. hely
2015. 06. 05. A Sajó Károly Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatverseny: Szőts Katica, Fritz Flóra, Gergely Réka IV. hely
2013/2014
2013. 09. 25. Atlétikai ügyességi csapatbajnokság V-VI. kcs. eredmények
2013. 09. 27. A városkörnyéki "Parlagfű verseny" Pollen csapat (3. g. Bálint Edina, Nemesi Luca és Wagner Tamara III. hely
2013. 10. 04. Völgységi kupa 2013 kerékpáros verseny: Schnetz Diána, Biszak Daniella, Nichter Tamás, Ömböli Attila III. hely
2013. 10. 09. szköszöntő városkörnyéki verseny: Ábrahám Soma, Barabás Milán, Lőrincz Zsolt, Mészáros Levente, Török Attila I. hely
2013. 10. 10. "Magyarország Kritérium Bajnoka" Fábián Csongor (kerékpár) I. hely
2013. 10. 10. Mozdulj jó irányba! vetélkedő "Poharak" csapat (Okorági Bela, Domokos Levente, Kaufmann Ákos, Weisz Gerda, Forrai Dániel, Martni Gergő) I. hely
2013. 10. 18. Joós Réka, Gyergyói Fanni, Veres Mercédesz „Gyűjtjük, gyarapítjuk” vetélkedő I. hely
2013. 10. 19. Tavaszköszöntő városkörnyéki verseny: Ábrahám Soma, Barabás Milán, Lőrincz Zsolt, Mészáros Levente, Török Attila III. hely
2013. 10. 24. Bolyai matematika csapatverseny: Ábrahám Soma, Török Attila, Lőrinc Barnabás, Agócs Olivér. III. hely
2013. 11. 16. A pályaorientációs vetélkedőn Juhász Antal és Komjáth Csaba (8. o) I. hely
2013. 11. 19. Régiós Bólyai anyanyelvi csapatversenyen. (Bozó Alma, Lehoczki Luca, Lőrincz Barnabás, Török Attil. IV: hely
2013. 12. 03. "Az én szakmám az én foglalkozásom" megyei rajzpályázat díjai helyezettek
2013. 12. 11. Városi Könyvtár Európa Uniós vetélkedő: Komjátok Csaba és Kaufmann Ákos I. és III. hely
2013. 12. 12. IV. Csík Ferenc úszóverseny Keszthely helyezettek
2013. 12. 19. 5. e ajánlotta fel a legtöbb cipősdoboz ajándékot karácsonyra I. hely
2014. 01. 07. Wass Albert rajzverseny Brauer Izabel és Pálinkás Petra I. hely
2013. 01. 11. III. Boros Dezső atlétika verseny eredményei, csapat II. hely Jegyzőkönyv
2014. 01. 15. Megyei úszó diákolimpia I.-II. és III.-IV. kcs A B Jegyzőkönyv
2014. 01. 15. Felkészülési versenyen a Botond SE atlétái Ranglista
2014. 01. 24. Felső tagozatos szavalóverseny helyezettek
2014. 02. 20. Megyei do röplabda bajnokság fiúk III. leány csapat II. hely helyezettek
2014. 02. 22. Boros Dezső atlétika verseny II. helyezettek
2014. 03. 02. Országos do. úszás iskolai csapatverseny VI. hely helyezettek
2014. 03. 04. Alsós házi szavalóverseny helyezettek
2014. 03. 06. Kosárlabda megyei diákolimpia fiú csapat IV. kcs. III. hely
2014. 03. 13. Zrínyi Ilona megyei matematika versenyen Török Attila V. hely
2014. 03. 13. Városi könyvtár: Sajtótörténeti verseny I. - II. - III. hely
2014. 03. 18. Megyei szépíró verseny Biszak Daniela I. hely
2014. 03. 19. Megyei do kosárlabda III. kcs. fi csapatbajnokság Dombóvár V. hely
2014. 03. 20. Megyei do röplabda csapatbajnokság fiú és lány III. kcs. II. hely
2014. 03. 22. III. Boros Dezső atlétika verseny helyezettek
2014. 03. 23. Eredményesen szerepeltek úszóink a Delfin kupán helyezettek
2014. 03. 26. Mezei futóverseny megyei fordulója helyezettek
2014. 03. 27. Juhász Márk (6. o) a Városi szépkiejtési versenyen II. helyezett
2014. 03. 28. Kossuth szónoklat verseny Kaufmann Kata különdj, Bíró Péter II. hely
2014. 03. 17. Bakancsos atom kupa Paks IV. hely
2014. 04. 03. Mesebeli hétpróba v. Varga Katinka-Varga Rebeka I. hely
2014. 04. 08. Do Dél-dunántúli orsz. kerékpár v.: Fábián Csongor, Fábián Zalán, Genzler Tamás II. hely
2014. 04. 09. Kistérsgi szavalóverseny helyezettek
2014. 04. 09. Regionális alapműveleti matematika verseny eredmények
2014. 04. 12. Fábián Csongor Magyarország Hegyi Bajnokság U 15 I. hely
2014. 04. 21. Alföldi Szabolcs (3. e) Nyelvész verseny megyei VI. hely
2014. 04. 16. Városi könyvtár EU-s v. Kaufmann Ákos és Konkoly András 8 o I. hely
2014. 04. 24. Városi könyvtár Föld napjav. Sásdi Bence - Weisz Gerda, Martini Gergő - Sövér Tamás, Konkoly András - Kaufmann Ákos I-III. hely
2014. 04. 26. Stefán Márton (7. o) Kenguru nemz. v. oszágos helyezett VI. hely
2014. 04. 26. Varga Janka (8. o) Suli kupa horgászverseny II. hely
2014. 04. 26. Agócs Olvivér Természetismeret orsz. v. XIII. hely
2014. 04. 26. A fiú IV. kcs és II. kcs labdarúgói megyebajnokok. I. hely
0214. 04. 26. Fritschi Száva megyei 2. évf kenguru matematika verseny V. hely
2014. 04. 27. Megyei do labdarúgás II. kcs és IV. kcs. I. hely
2014. 04. 27. Megyei do fiú labdarúgás III. kcs. IV. hely, I. kcs. V. hely
2014. 04. 30. Fritz Flóra nyerte a megyei Bendegúz lev. történemi versenyt további eredmények
2014. 05. 06. Megyei "Biztonságos közlekedés" rajzpályázaton Kovács Tamás 5. és Varga Attila IV. helyezett
2014. 05. 06. EU vetélkedő a városi könyvtárban: Konkoly András III. hely
2014. 05. 07. Stefán Márton (6. o) X. és Kaufmann Ákos (8. o) a német nemzetiségi verseny megyei fordulóján VIII. helyezett
2014. 05. 11. Pámer Diána a London Bridge Angol Nyelvi Verseny országos döntő VII. hely
2014. 05. 11. MOZAIK matematika v. orsz. v.: Lőrincz Barnabás XIX. Török Attila XIV. hely
2014. 05. 23. Széchenyi Ödön tűzoltóverseny fiú cs. IV. hely, leány csapat III. és I. hely
2014. 05. 21. II. kcs. országos do. labdarúgó bajnokság XIII. hely
2014. 05. 25. IV. kcs. országos do.labdarúg bajnokság, Várhegyi Attila a legjobb kapus VI. hely
2014. 05. 25. Literatum angol reg. v.: Nagy Andor (7. o) V. és Sövér Tamás ( 8. o ) III. hely
2014. 05. 26. Városkörnyéki tanulmányi verseny 4. o matematika Török Adrián III. Lőrincz Barnabás II., Magyar nyelv és irodalomból Bozó Alma II. hely
2014. 05. 30. Iskolai 4. o. Legek versenye helyezettek
2014. 06. 05. Szuperbringa verseny sikeres vizsgát tett
2014. 06. 05. Bendegúz Történelem Lev. v. orsz. döntőjén Fritz Flóra X. hely
2014. 06. 06. Klímaőrjárat régiós környzetvédelmi verseny IV. és V. hely
2012/2013
2012. 09. 01. A tolna megyei iskolai sport pontrangsorban BONI I. helyezett
2012. 09. 08. Tolna megyei duatlon diákolimpiai sikerek II. és III. kcs. csapat I. helyezett
2012. 09. 25. Benedek Elek verseny Városi Könyvtr Bozó Dalma, Deli Szonja 3.e II. hely
2012. 09. 25. III-IV. kcs. atlétika ügyességi CSB BONI 10*200m vegyes váltó I. hely
2012. 09. 25. Kislabdahajítás és távolugrás leány csapat I. hely
2012. 09. 25. Kislabdahajítás fiú csapat II. hely,
2012. 10. 04. Mezei futóverseny Bonyhád
2012. 10. 04. Parlagfű verseny 4. f osztály csapatai II. és III. hely
2012. 10. 13. Duatlon országos döntő Szekszárd eredmények
2012. 10. 17. Takarékossági verseny Joós Réka, Beke Míra, Vanya Dóra III. hely
2012. 10. 17. Rajzversenyeken elért sikerek eredmények
2012. 11. 22. Iskolánk grafika tanszakos tanulói 12 díjból 9-et nyertek el I-III. díjazottak
2012. 11. 23. Kossuth Szövetség  „A múlt a jövendőnek tükre” Nier Máté országos arany oklevél
2012. 11. 24. Német szépkiejtési városkörnyéki verseny Hajas Péter (5. o) és Kaufmann Ákos (7. o) V. és VI. hely
2012. 11. 27. Mesemondó verseny Brauer Izabella (4. o), Beke Míra (6. o) II. és III. hely
2012. 12. 06. Szakály Ferenc történelmi emlékverseny Szekszárd (Nier Máté, Farkas Erzsébet, Konkoly András) II. hely
2012. 12. 07. XXI. terem atlétika regionális bajnokság BOTOND DSE 3 csapat eredmények
2012. 12. 11. TITOK Arany János helyesírási verseny orsz. döntő Czárt Zsófia és Lénárt Zoé Anna VII. helyezettek
2012. 12. 14. Baja röplabdatorna 9 csapat részvételével (edző: Gulyás Péter) III. hely
2013. 01. 12. XXI. terem atlétika regionális bajnokság Bonyhad Csapat III. hely
2012. 01. 19. II. Boros Dezső Fedett Pályás Atlétikai Gyermekverseny Sorozat I. Csapat II. hely
2013. 01. 16. Városi Wass Albert rajzverseny: 3 tanuló II-III hely, Brauer Izabell I. helyezett
2013. 01. 17. Megyei úszó diákolimpia döntő I-II-III-IV kcs. facebook : > : > : > Eredmények
2013. 01. 22. Kenguru német és angol orsz. nyelvi verseny iskolai eredményei Helyezések
2013. 01. 24. Az "Égig Érő Fa" országos rajzpályázat grafika tanszak 8 díjazott Díjazott tanulók
2013. 01. 30. Megyei do torna Szakács Vanda és Kafmann Kata II. hely összetett eredmények
2013. 02. 02. Országos fedettpályás atlétika b. súlylökés Dallos Levente IV. helyezett
2013. 02. 08. Curie megyei matematika v. Lőrinc Barnabás, Czárt Zsófia és Ábrahám Ákos I. II. és III. hely
2013. 02. 12. Kazinszy szép magyar beszéd Beke Mira (6.o) és Gillich Attina I. és II. helyezett
2013. 02. 16. Farsangi barátságos röplabda gála 9 csapattal Széchenyi I. helyezett
2013. 02. 21. Megyei diákolimpia IV. kcs fiú és leány röplabda bajnokság III. fiú és III. leány
2013. 02. 23. II. Boros Dezső gyermekverseny sorozat II.: Kaufmann B, Fábián Cs I. hely
2013. 03. 02. Úszás diákolimpia orsz. döntő: Guzser Róbert mell II. 4*50 m csapat II. fiú és III. leány
2013. 03. 06. Zrínyi I. mat. megyei vers. Török Attila X. Kozári Tamara VI: Agócs Olivér VI. hely
2013. 03. 06. Alsó tagozatos szavalóverseny Várszegi Zsanna és Bertus Bernadett I helyezett
2013. 03. 08. Országos barátságos leány röplabdabajnokság Szeged 48 csapatból V. hely
2013. 03. 11. Városkörnyéki népdaléneklési v. II. Juhász Márk, Horeczky Balázs I. hely
2013. 03. 13. A Kölyök atlétika versenyen a Botond DSE elhozta 10 csapatból az I. és II. helyet
2013. 03. 21. Megyei röplabda diákolimpiai leány döntő I helyezett
2013. 03. 21. Víz orsz. rajzverseny Brauer Iza - és Illés Richárd, Gáspár Andrea - Ficsor Luca, Holacsek Vanda III.-II.-III. hely
2013. 03. 22. Lénárd Zoé Anna a Lotz János szövegértési és helyesírási vers.orsz. IV. helyezett
2013. 03. 23. Boros Dezső atlétik verseny III. forduló össz. végeredmény III. hely
2013. 03. 27. Városkörnyéki német szépkiejtési verseny Czárt Csenge Zsófia (5.e) I. hely
2013. 04. 09. A felvidéki mesemondó v. Győrfi Vivien Vanda 3. d osztályos tanuló II. hely
2013. 04. 11. Városkörnyéki elsősegély nyújtó verseny: Budai Bence , Berényi Lili, Régely Boglárka, Szente orsolya, Szőts Bernát III. hely
2013. 04. 13. Curie orsz. döntő matematika Lőrincz Barnabás IX., Török Attila V. hely
2013. 04. 16. Országos Angol Nyelvi verseny Megyei forduló: 8. évf. Müller Larura V., 7. évf: Fülöp Dominik V., Sövér Tamás III., Páll Pralád Noel II. hely
2013. 04. 16. Csecsemőápoló verseny: Tóth Kitti, Régely Boglárka, Sebestyén Hermina 5. f II. hely
2013. 04. 17. LADIK Média verseny megyei döntő Sajtós Egerek IV., Médinasztia I. hely
2013. 04. 17. Héthatár vándorai könyvtári házi verseny 14 csapat részvételével I-III. hely
2013. 04. 20. Orsz.döntőbe jutott a megyei labdarúgó I.és II. korcs.fiú BONI csapat. I. és II. hely
2013. 04. 22. Teleki Pál Földrajz és Földtan megyei verseny Nier Máté III. hely
2013. 04. 23. Városkörnyéki Föld Napja versenyen Weisz Gerda és Okorági Bella III. hely
2013. 04. 26. Széchenyi Ödön tűzoltó verseny I. hely
2013. 05. 03. Orsz. Curie matematika v. Lőricz Barnabás IX. , Török Attila (3.e) V. hely
2013. 05. 07. II. kcs. fiú és leány atlétika csapat megyei forduló I. hely
2013. 05. 07. BONI atlétika csapatmegyei III. kcs. lányok III., fiúk I. hely
2013. 05. 12. A XXVI. ANK Delfin Kupa
2013. 05. 13. Orsz. angol nyelvi verseny Karancsi Noémi XI. hely
2013. 05. 17. Könyvtárhasználati v. 3-4. o Bíró Dóra, Dudás Fanni, Szösz Csenge I. hely
2013. 05. 17. Nagy Vagy orsz. vetélkedő III. hely
2013. 05. 21. Negyedik évfolyamosok Legek versenye I-III. hely
2013. 05. 22. Megyei tornaverseny I-II. kcs., III.-IV. kcs. I. és III. hely
2013. 05. 22. Megyei egyéni szerenkénti torna v. összetett bajnok Kaufmann Kata I.
2013. 05. 31. Kistérségi tanulmányi verseny 4.o I.-III. helyezések
2013. 06. 01. Röplabda torna nyolc csapatból V. hely
2013. 06. 06. Országos atlétika bajnokság II-III-IV. kcs eredmények
2013. 06. 10. Barátságos Tanévzáró-Kismini Röplabdatorna Bh 2. csapat IV. hely Bh 1. II. hely
2011/2012
2011. 09. 22. Tolna Megyei Atlétikai Szövetség Nyílt Gyermek Pályabajnokság eredmények
2011. 10. 06. Solymár Imre városi rajzpályázat eredmények
2011. 10. 11. Országos Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság eredmények
2011. 10. 12. BONYCOM fémdoboz gyűjtő verseny eredmények
2011. 10. 14. Újvári Bors Benedek versmondó országos ezüstminősítés eredmények
2011. 10. 17. XXIII. Bátaszéki matematika verseny I. iskolai fordulója eredmények
2011. 10. 20. Völgység-Hegyhát Takarékszövetkezet takarékossági vetélkedő : > : > : >
2011. 10. 24. Bólyai megyei matematika csapatverseny : > : > : >
2011. 11. 11. IV. BARON VON TWICKEL mezeifutó-verseny eredmények
2011. 11. 16. "Wer weiß mehr?" német nyelvi verseny eredmények
2011. 11. 23. Litterátum országos angol verseny eredmények
2011. 11. 26. „Hol sírjaink domborulnak" orsz. p.  Nier Máté ezüst minősítés pályamű
2011. 12. 06. Országos pontrangsor sport BONI VI. helyezés eredmény
2011. 12. 08. Szakály Ferenc történelmi megyei emlékverseny eredmény
2011. 12. 08. Városkörnyéki diákolimpiai úszóverseny
2011. 12. 08. Sugovica leány röplabda röplabda kupa Baja VII. helyezés
2011. 12. 08. Lotz János szövegértési és helyesírási verseny eredmény
2011. 12. 10. Boros Dezső atlétika csapatverseny BOTOND SE II. helyezés
2011. 12. 12. UNIQA országos rajzpályázat Jókai Laura III. helyezés : > : > : >
2011. 12. 17. ANK Delfin Kupa Pécs eredmény
2011. 12. 18. Mikulás leány röplabda torna Tolna I. helyezés
2011. 12. 19. Kakasd eszperente verseny olvass
2011. 12. 19. A Völgység Iskolaszövetség kistérséi rajzpályázat eredmény
2012. 01. 06. Wass Albert városi rajzverseny eredmények
2012. 01. 09. Bátaszéki matematika verseny II. forduló  
2012. 01. 10. Kenguru német nyelvi verseny eredmények
2012. 01. 11. Kenguru angol ország-ismereti verseny eredmények
2012. 01. 18. Úszás I. és II. kcs., valamint III. és IV. kcs "A" és "B" eredmények
2012. 01. 20. Házi szavalóverseny a magyar kultúra napja alkalmából 5-8. eredmények
2012. 01. 20. Boros Dezső atlétikai csapatverseny 2. forduló eredmények
2012. 01. 24. Országos német levelező verseny Pókai Eszter I. helyezett
2012. 02. 10. Curie matematika területi verseny Tolna eredmények
2012. 02. 17. I-II. korcs. fiú és leány do. torna csapatbajnokság Szekszárd eredmények
2012. 02. 17. TM serdülő atlétika bajnokság képek
2012. 02. 17. Zrínyi Ilona matematika verseny Kozári Tamara (4.o) megyei IV. Mágel Petra VI.
2012. 02. 23. Megyei röplabda diákolimpiai verseny Paks eredmények képek
2012. 02. 24. Boros Dezső atlétikai csapatverseny 3. forduló össz. II. helyezett
2012. 03. 07. Simonyi János helyesírási verseny 5-8. évf. továbbjutott
2012. 03. 07. Kosárlabda IV. kcs. diákolimpia fiú Szekszárd III. hely
2012. 03. 09. Városi mezei futóverseny eredmények
2012. 03. 10. Orsz. úszó d. olimpia I-II. kcs. Horeczky Balázs országos bajnok eredmények
2012. 03. 12. Alsó tagozatos szavalóverseny iskolai forduló díjazott tanulók
2012. 03. 14. Sajtótörténeti vet. (SIV Könyvtár) Szőke Bettina, Szőts Nikolett I helyezés
2012. 03. 17. NAGY VAGY országos ügyességi csapatverseny további forduló 07.ápr
2012. 03. 19. Kenguru matematika verseny  
2012. 03. 19. London Bridge angol verseny  
2012. 03. 20. Kosárlabda megyei diákolimpia III. kcs. fiú Dombóvár III. hely
2012. 03. 21. Kistérségi szavalóverseny eredmények
2012. 03. 21. Megyei leány röplabda diákolimpia csapatverseny II. hely
2012. 03. 23. Lotz János orsz. szövegértés és helyesírási verseny Czárt Zsófia III. hely
2012. 03. 24. Országos úszó diákolimpia III - IV. kcs. eredmények
2012. 03. 24. Orsz. utánpótlás v.Bp. Wurst Bálint (2.o) 400 m gyors II. 50 m mell III. helyezett
2012. 03. 24. Fábián Csongor (4.d) Tolna m. hegyi bajnokság orsz. kerékpárverseny II. helyezett
2012. 03. 25. Városi labdarúgó döntő IV. kcs. II. helyezett
2012. 03. 27. Városi nemzetiségi német szép kiejtési verseny (SIV Könyvtár)  eredmények
2012. 03. 28. Alapműveleti matematika kistérségi verseny Bonyhád Széchenyi eredmények
2012. 03. 29. Megyei mezei futóbajnokság I-VI. kcs. Bonyhád eredmények
2012. 03. 30. Országos Kossuth szónoklat verseny Bp. Nier Janka VII.  Sasvári  László IV. hely
2012. 03. 31. Sebestyén Ádám székely mesemondó verseny Kakasd eredmények
2012. 03. 31.  XLI. Kalmár László matematika verseny 3-6. osztály eredmények
2012. 03. 31. 35 éves Bonyhád városi játékos vetélkedő eredmények
2012. 04. 07. Nagy Vagy! középdöntő Budapest VII - IX. hely
2012. 04. 13. Teleki Pál országos földrajzverseny megyei forduló Nier Máté  (7. o) IV. hely
2012. 04. 13. Curie országos mat. verseny Mágel Petra, 6. o és  Kozári Tamara 4. o XIII és XVII. h.
2012. 04. 13. MOZAIK orsz. levelező verseny döntő Pécs Kárpáti Brendon XVII. h.
2012. 04. 17. Városi labdarúgás diákolimpia 3-4. oszt. II. kcs I. hely
2012. 04. 17. Német megyei nemzetiségi verseny eredmények
2012. 04. 17. Városi labdarúgás diákolimpia 1-2. oszt. I. kcs I. hely
2012. 04. 20. Országos alapműveleti  matematika verseny regionális  eredmények
2012. 04. 20. Bendegúz német levelezős verseny döntő Kiss Dániel (4. e) eredmények
2012. 04. 21. Simonyi János megyei helyesírási verseny eredmények
2012. 04. 23. II. kcs. atlétika bajnokság Bonyhád leány, fiú csapateredmény
2012. 04. 23. Városi könyvtár: Föld napja vetélkedő eredmények
2012. 04. 21. Szelek szárnyán rajzverseny Juhász Janka 2. o. I. helyezett
2012. 04. 25. Apáczai levelezős verseny matematika országos döntő Agócs Olivér I. helyezett
2012. 04. 25. Megyei labdarúgó bajnokság I. kcs. Szekszárd I. helyezett
2012. 04. 26. III. kcs. egyéni atlétika bajnokság Bonyhád  
2012. 04. 26. Megyei labdarúgó bajnokság II. kcs. Hőgyész eredmények
2012. 04. 27. III. kcs. összetett atlétika bajnokság Bonyhád
2012. 05. 04. IV. kcs. összetett atlétika bajnokság Bonyhád
2012. 05. 08. II. kcs. összetett atlétika bajnokság Bonyhád fiúk I. helyezett
2012. 05. 08. Fábián Csongor (4.o) megyei diákolimpia  kerékpár I. időfutam I. országúti
2012. 05. 31. Megyei torna szerenkénti döntő eredmények
2012. 06. 06. Atlétika Diákolimpia III. korcsoportos összetett országos döntő VII. helyezett
2012. 06. 12. Atlétika Diákolimpia 4×100m váltófutás fiú csapat II. helyezett