Jelenlegi tanítási hét: „A”

Versenyeredmények

Előző évek eredményeit lásd az oldal alján. Az aktuális év eredményeihez kattintson ide.

szeptember
01. A tolna megyei iskolai sport pontrangsorban BONI   I. helyezett
08. Tolna megyei duatlon diákolimpiai sikerek II. és III. kcs. csapat   I. helyezett
25. Benedek Elek verseny Városi Könyvtr Bozó Dalma, Deli Szonja 3.e   II. hely
25. III-IV. kcs. atlétika ügyességi CSB BONI 10*200m vegyes váltó   I. hely
25. Kislabdahajítás és távolugrás leány csapat   I. hely
25. Kislabdahajítás fiú csapat   II. hely,
október
04. Mezei futóverseny Bonyhád  
04. Parlagfű verseny 4. f osztály csapatai   II. és III. hely
13. Duatlon országos döntő Szekszárd   eredmények
17. Takarékossági verseny Joós Réka, Beke Míra, Vanya Dóra   III. hely
17. Rajzversenyeken elért sikerek   eredmények
november
22. Iskolánk grafika tanszakos tanulói 12 díjból 9-et nyertek el   I-III. díjazottak
23. Kossuth Szövetség  „A múlt a jövendőnek tükre” Nier Máté országos   arany oklevél
24. Német szépkiejtési városkörnyéki verseny Hajas Péter (5. o) és Kaufmann Ákos (7. o)   V. és VI. hely
27. Mesemondó verseny Brauer Izabella (4. o), Beke Míra (6. o)   II. és III. hely
december
06. Szakály Ferenc történelmi emlékverseny Szekszárd (Nier Máté, Farkas Erzsébet, Konkoly András)   II. hely
07. XXI. terem atlétika regionális bajnokság BOTOND DSE 3 csapat   eredmények
11. TITOK Arany János helyesírási verseny orsz. döntő Czárt Zsófia és Lénárt Zoé Anna   VII. helyezettek
14. Baja röplabdatorna 9 csapat részvételével (edző: Gulyás Péter)   III. hely
január
12. XXI. terem atlétika regionális bajnokság Bonyhad   Csapat III. hely
19. II. Boros Dezső Fedett Pályás Atlétikai Gyermekverseny Sorozat I.   Csapat II. hely
16. Városi Wass Albert rajzverseny: 3 tanuló II-III hely, Brauer Izabell   I. helyezett
17. Megyei úszó diákolimpia döntő I-II-III-IV kcs. facebook : > : > : >   Eredmények
22. Kenguru német és angol orsz. nyelvi verseny iskolai eredményei   Helyezések
24. Az "Égig Érő Fa" országos rajzpályázat grafika tanszak 8 díjazott   Díjazott tanulók
30. Megyei do torna Szakács Vanda és Kafmann Kata II. hely összetett   eredmények
február
02. Országos fedettpályás atlétika b. súlylökés Dallos Levente   IV. helyezett
08. Curie megyei matematika v. Lőrinc Barnabás, Czárt Zsófia és Ábrahám Ákos   I. II. és III. hely
12. Kazinszy szép magyar beszéd Beke Mira (6.o) és Gillich Attina   I. és II. helyezett
16. Farsangi barátságos röplabda gála 9 csapattal Széchenyi   I. helyezett
21. Megyei diákolimpia IV. kcs fiú és leány röplabda bajnokság   III. fiú és III. leány
23. II. Boros Dezső gyermekverseny sorozat II.: Kaufmann B, Fábián Cs   I. hely
március
02. Úszás diákolimpia orsz. döntő: Guzser Róbert mell II. 4*50 m csapat   II. fiú és III. leány
06. Zrínyi I. mat. megyei vers. Török Attila X. Kozári Tamara VI: Agócs Olivér   VI. hely
06. Alsó tagozatos szavalóverseny Várszegi Zsanna és Bertus Bernadett   I helyezett
08. Országos barátságos leány röplabdabajnokság Szeged 48 csapatból   V. hely
11. Városkörnyéki népdaléneklési v. II. Juhász Márk, Horeczky Balázs   I. hely
13. A Kölyök atlétika versenyen a Botond DSE elhozta 10 csapatból az   I. és II. helyet
21. Megyei röplabda diákolimpiai leány döntő   I helyezett
21. Víz orsz. rajzverseny Brauer Iza - és Illés Richárd, Gáspár Andrea - Ficsor Luca, Holacsek Vanda   III.-II.-III. hely
22. Lénárd Zoé Anna a Lotz János szövegértési és helyesírási vers.orsz.   IV. helyezett
23. Boros Dezső atlétik verseny III. forduló össz. végeredmény   III. hely
27. Városkörnyéki német szépkiejtési verseny Czárt Csenge Zsófia (5.e)   I. hely
április
09. A felvidéki mesemondó v. Győrfi Vivien Vanda 3. d osztályos tanuló   II. hely
11. Városkörnyéki elsősegély nyújtó verseny: Budai Bence , Berényi Lili, Régely Boglárka, Szente orsolya, Szőts Bernát   III. hely
13. Curie orsz. döntő matematika Lőrincz Barnabás IX., Török Attila   V. hely
16. Országos Angol Nyelvi verseny Megyei forduló: 8. évf. Müller Larura V., 7. évf: Fülöp Dominik V., Sövér Tamás III., Páll Pralád Noel   II. hely
16. Csecsemőápoló verseny: Tóth Kitti, Régely Boglárka, Sebestyén Hermina 5. f   II. hely
17. LADIK Média verseny megyei döntő Sajtós Egerek IV., Médinasztia   I. hely
17. Héthatár vándorai könyvtári házi verseny 14 csapat részvételével   I-III. hely
20. Orsz.döntőbe jutott a megyei labdarúgó I.és II. korcs.fiú BONI csapat.   I. és II. hely
22. Teleki Pál Földrajz és Földtan megyei verseny Nier Máté   III. hely
23. Városkörnyéki Föld Napja versenyen Weisz Gerda és Okorági Bella   III. hely
26. Széchenyi Ödön tűzoltó verseny   I. hely
május
03. Orsz. Curie matematika v. Lőricz Barnabás IX. , Török Attila (3.e)   V. hely
07. II. kcs. fiú és leány atlétika csapat megyei forduló   I. hely
07. BONI atlétika csapatmegyei III. kcs. lányok III., fiúk   I. hely
12. A XXVI. ANK Delfin Kupa  
13. Orsz. angol nyelvi verseny Karancsi Noémi   XI. hely
17. Könyvtárhasználati v. 3-4. o Bíró Dóra, Dudás Fanni, Szösz Csenge   I. hely
17. Nagy Vagy orsz. vetélkedő   III. hely
21. Negyedik évfolyamosok Legek versenye   I-III. hely
22. Megyei tornaverseny I-II. kcs., III.-IV. kcs.   I. és III. hely
22. Megyei egyéni szerenkénti torna v. összetett bajnok Kaufmann Kata   I.
31. Kistérségi tanulmányi verseny 4.o   I.-III. helyezések
június
01. Röplabda torna nyolc csapatból   V. hely
06. Országos atlétika bajnokság II-III-IV. kcs   eredmények
10. Barátságos Tanévzáró-Kismini Röplabdatorna Bh 2. csapat IV. hely   Bh 1. II. hely

 

Korábbi évek eredményei

2018. április 24.
  • A mai napon nincs esemény.

eseménynaptár Eseménynaptár

<
>
2018 április
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Tavaszi szünet utolsó napja
2018. április 3. (kedd)
Tavaszi szünet
2018. április 2. (hétfő)
Tűzoltóverseny
2018. április 27. (péntek)
Tehetség és sportnap
2018. április 21. (szombat)
Alsós szavalóverseny
2018. április 12. (csütörtök)
Alapműveleti matematika verseny
2018. április 11. (szerda)
Bázisintézményi pr.
2018. április 10. (kedd)
Digitális témahét 2. évfolyam
2018. április 13. (péntek)
Digitális témahét 2. évfolyam
2018. április 12. (csütörtök)
Digitális témahét 2. évfolyam
2018. április 11. (szerda)
Digitális témahét 2. évfolyam
2018. április 10. (kedd)
Határtalanul vetélkedő
2018. április 9. (hétfő)
A tehetségről mindenkinek

Iskolai projekt