Jelenlegi tanítási hét: „B”

Versenyeredmények

Előző évek eredményeit lásd az oldal alján. Az aktuális év eredményeihez kattintson ide.

szeptember
25. Atlétikai ügyességi csapatbajnokság V-VI. kcs.   eredmények
27. A városkörnyéki "Parlagfű verseny" Pollen csapat (3. g. Bálint Edina, Nemesi Luca és Wagner Tamara   III. hely
október
04. Völgységi kupa 2013 kerékpáros verseny: Schnetz Diána, Biszak Daniella, Nichter Tamás, Ömböli Attila   III. hely
09. szköszöntő városkörnyéki verseny: Ábrahám Soma, Barabás Milán, Lőrincz Zsolt, Mészáros Levente, Török Attila   I. hely
10. "Magyarország Kritérium Bajnoka" Fábián Csongor (kerékpár)   I. hely
10. Mozdulj jó irányba! vetélkedő "Poharak" csapat (Okorági Bela, Domokos Levente, Kaufmann Ákos, Weisz Gerda, Forrai Dániel, Martni Gergő)   I. hely
18. Joós Réka, Gyergyói Fanni, Veres Mercédesz „Gyűjtjük, gyarapítjuk” vetélkedő   I. hely
19. Tavaszköszöntő városkörnyéki verseny: Ábrahám Soma, Barabás Milán, Lőrincz Zsolt, Mészáros Levente, Török Attila   III. hely
24. Bolyai matematika csapatverseny: Ábrahám Soma, Török Attila, Lőrinc Barnabás, Agócs Olivér.   III. hely
november
16. A pályaorientációs vetélkedőn Juhász Antal és Komjáth Csaba (8. o)   I. hely
19. Régiós Bólyai anyanyelvi csapatversenyen. (Bozó Alma, Lehoczki Luca, Lőrincz Barnabás, Török Attil.   IV: hely
december
03. "Az én szakmám az én foglalkozásom" megyei rajzpályázat díjai   helyezettek
11. Városi Könyvtár Európa Uniós vetélkedő: Komjátok Csaba és Kaufmann Ákos   I. és III. hely
12. IV. Csík Ferenc úszóverseny Keszthely   helyezettek
19. 5. e ajánlotta fel a legtöbb cipősdoboz ajándékot karácsonyra   I. hely
január
07. Wass Albert rajzverseny Brauer Izabel és Pálinkás Petra   I. hely
11. III. Boros Dezső atlétika verseny eredményei, csapat II. hely   Jegyzőkönyv
15. Megyei úszó diákolimpia I.-II. és III.-IV. kcs A B   Jegyzőkönyv
15. Felkészülési versenyen a Botond SE atlétái   Ranglista
24. Felső tagozatos szavalóverseny   helyezettek
február
20. Megyei do röplabda bajnokság fiúk III. leány csapat II. hely   helyezettek
22. Boros Dezső atlétika verseny II.   helyezettek
március
02. Országos do. úszás iskolai csapatverseny VI. hely   helyezettek
04. Alsós házi szavalóverseny   helyezettek
06. Kosárlabda megyei diákolimpia fiú csapat IV. kcs.   III. hely
13. Zrínyi Ilona megyei matematika versenyen Török Attila   V. hely
13. Városi könyvtár: Sajtótörténeti verseny   I. - II. - III. hely
18. Megyei szépíró verseny Biszak Daniela   I. hely
19. Megyei do kosárlabda III. kcs. fi csapatbajnokság Dombóvár   V. hely
20. Megyei do röplabda csapatbajnokság fiú és lány III. kcs.   II. hely
22. III. Boros Dezső atlétika verseny   helyezettek
23. Eredményesen szerepeltek úszóink a Delfin kupán   helyezettek
26. Mezei futóverseny megyei fordulója   helyezettek
27. Juhász Márk (6. o) a Városi szépkiejtési versenyen   II. helyezett
28. Kossuth szónoklat verseny Kaufmann Kata különdj, Bíró Péter   II. hely
17. Bakancsos atom kupa Paks   IV. hely
április
03. Mesebeli hétpróba v. Varga Katinka-Varga Rebeka   I. hely
08. Do Dél-dunántúli orsz. kerékpár v.: Fábián Csongor, Fábián Zalán, Genzler Tamás   II. hely
09. Kistérsgi szavalóverseny   helyezettek
09. Regionális alapműveleti matematika verseny   eredmények
12. Fábián Csongor Magyarország Hegyi Bajnokság U 15   I. hely
21. Alföldi Szabolcs (3. e) Nyelvész verseny megyei   VI. hely
16. Városi könyvtár EU-s v. Kaufmann Ákos és Konkoly András 8 o   I. hely
24. Városi könyvtár Föld napjav. Sásdi Bence - Weisz Gerda, Martini Gergő - Sövér Tamás, Konkoly András - Kaufmann Ákos   I-III. hely
26. Stefán Márton (7. o) Kenguru nemz. v. oszágos helyezett   VI. hely
26. Varga Janka (8. o) Suli kupa horgászverseny   II. hely
26. Agócs Olvivér Természetismeret orsz. v.   XIII. hely
26. A fiú IV. kcs és II. kcs labdarúgói megyebajnokok.   I. hely
26. Fritschi Száva megyei 2. évf kenguru matematika verseny   V. hely
27. Megyei do labdarúgás II. kcs és IV. kcs.   I. hely
27. Megyei do fiú labdarúgás III. kcs. IV. hely, I. kcs.   V. hely
30. Fritz Flóra nyerte a megyei Bendegúz lev. történemi versenyt   további eredmények
május
06. Megyei "Biztonságos közlekedés" rajzpályázaton Kovács Tamás 5. és Varga Attila   IV. helyezett
06. EU vetélkedő a városi könyvtárban: Konkoly András   III. hely
07. Stefán Márton (6. o) X. és Kaufmann Ákos (8. o) a német nemzetiségi verseny megyei fordulóján   VIII. helyezett
11. Pámer Diána a London Bridge Angol Nyelvi Verseny országos döntő   VII. hely
11. MOZAIK matematika v. orsz. v.: Lőrincz Barnabás XIX. Török Attila   XIV. hely
23. Széchenyi Ödön tűzoltóverseny fiú cs. IV. hely, leány csapat III. és   I. hely
21. II. kcs. országos do. labdarúgó bajnokság   XIII. hely
25. IV. kcs. országos do.labdarúg bajnokság, Várhegyi Attila a legjobb kapus   VI. hely
25. Literatum angol reg. v.: Nagy Andor (7. o) V. és Sövér Tamás ( 8. o )   III. hely
26. Városkörnyéki tanulmányi verseny 4. o matematika Török Adrián III. Lőrincz Barnabás II., Magyar nyelv és irodalomból Bozó Alma   II. hely
30. Iskolai 4. o. Legek versenye   helyezettek
június
05. Szuperbringa verseny   sikeres vizsgát tett
05. Bendegúz Történelem Lev. v. orsz. döntőjén Fritz Flóra   X. hely
06. Klímaőrjárat régiós környzetvédelmi verseny   IV. és V. hely

 

Korábbi évek eredményei

2018. február 21.
  • Bázisintézményi pr. IKT-s Jó gyakorlat

eseménynaptár Eseménynaptár

<
>
2018 február
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
EU projekt 4. évf.
2018. február 28. (szerda)
EU projekt 4. évf.
2018. február 27. (kedd)
EU projekt 4. évf.
2018. február 26. (hétfő)
Színház látogatás 5. évf.
2018. február 22. (csütörtök)
Bázisintézményi pr. IKT-s Jó gyakorlat
2018. február 21. (szerda)
Színház 2. évfolyam
2018. február 19. (hétfő)
Alsós farsang 15 órakor
2018. február 17. (szombat)
Felsős farsang 17 órakor
2018. február 16. (péntek)
3. 6. évf. szülői értekezletek
2018. február 8. (csütörtök)
2. 4. 7. évf. szülői értekezletek
2018. február 7. (szerda)
1. 8. 5. évf. szülői értekezletek
2018. február 6. (kedd)
Félévi értekezlet, a gyerekek fél kettőkor mennek haza
2018. február 5. (hétfő)
Koszorúcska 17 óra
2018. február 2. (péntek)
A tehetségről mindenkinek

Iskolai projekt