Jelenlegi tanítási hét: „B”

Versenyeredmények

Előző évek eredményeit lásd az oldal alján. Az aktuális év eredményeihez kattintson ide.

szeptember
02. János Réka távolugrás: Nemz. Atlétikai Bajnokság Varsó (435 cm)   II. helyezett
25. Tűzkakas tűzoltó verseny Kurd Lányok   I. helyezett
28. Benedek Elek vetélkedő: Grádwohl Hanna és Pókai Lilla; Fábián Mercédesz és Ferencz Tamara   I. és IV. hely
. Nemzetközi kerékpárverseny Kolozyvár Gensler Tamás   IV. helyezett
október
03. Angol szépkiejtési v. a Városi könyvtárban: Illés Martin különdíj, Berényi Lili III. h, Gergely Réka II. h, Karancsi Noémi   I. helyezett
09. Mezei megyei futóverseny   legjobbjaink
11. Nagybajom regionális röplabdaverseny: Lovász Kinga, Kláb Petra, Gradwohl Hanna, Pókai Lilla, Kis Zita, Halász Gerda, Ferencz Tamara   II. helyezett
10. Tengelic páros bajnokság országúti kerékpár Fábián Zalán IV. h. Fábián Csongor - Gensler Tamás:   eredmények
13. Városi környezetvédelmi verseny Hajc Martin Péter, Mester Csanád, Jakab Eszter   I. helyezett
17. A XXIII. Német szépkiejtési verseny "C" kategória, Hajas Péter   III. helyezett
december
11. Városi úszó diákolimpia   helyezések
16. Országos röplabdatorna mini csapat: Lovász Kinga, Kláb Petra, Gradwohl Hanna, Pókai Lilla, Kis Zita, Halász Gerda, Ferencz Tamara   I. hely
január
08. Wass Albert rajzverseny   díjazottak
09. Megyei első helyen végzett a terem labdarúgó tornán IV. kcs. fiú csapatunk.   I. helyezett
13. Megyei úszó diákolimpiai versenyt szervezett iskolánk az I.-IV. kcs. "B" kategóriában   helyezések
22. A felsős szavalóverseny 5-6. o. I. Haramia Virág, II. Bozó Alma, III. Kövér Luca, 7-8.o.   I-III. helyezés
21. Lotz János helyesírási megyei verseny: Fritshi Száva   V. helyezett
február
9. Curie területi matematika v.I. helyezett Kis Nikolett (4. f), Török Attila (6. e), III. helyezett Agócs Olivér (6. g), IV: helyezett Lőrincz Barnabás ( 6. e)   Teljes eredménylista
12. Nemzetközi katasztrófavédelmi rajzversenyen Ömböli Adrienn különdíjas, Keserű Natália   I. helyezett
13. Szeged röplabdatorna Vollé2020! Szupermini csapat   III. hely
25. Mátyás városkörnyéki prózamondó verseny: Mayer Petra (2. o)   I. helyezett
március
01. Szupermini Vollé! 2020 Budapest röplabdakupa   I. hely
02. Kolozsi Liliána megyei "Gasperlenspiel" német nyelvi verseny   III. helyezett
02. 6. osztályos csapat I. hely (Török Attila, Agócs Olivér, Lőrincz Barnabás) Török Attila I. (országos döntőbe jutott) Hajc Martin Péter VI. Mester Csanád IX. Agócs Olivér X. Fritsi Száva X. Iskolai versenyben:   IV. helyezett
8. Orsz. engol nyelvi verseny megyei fordulóján Paplauer Patrik   II. helyezett
10. Városi Sajtótörténeti verseny: Oláh Levente és Berényi Lilli   I. helyezett
17. Kenguru matematika verseny megyei: Fung Fedor Ármin 8. Hajc Martin Péter 10. Mester Csanád   V. helyezett
20. Országos amatőr úszó diákolimpiai Gergely Fruzsina hát, gyors   I. helyezett
április
08. Regionális alapműveleti matematika   I. - X. helyezettek
15. Szekszárd megyei történelmi verseny: 1. Fritz Flóra, 2. Varga Rebeka, Agócs Olovér, 3. Berényi Lili, Bozó Alma, Eller Kitti, 5. Varga Katinka  
15. TITOK orsz. (London Bridge) angol nyelvi verseny Dudás Dániel (5.g) 6. Barabás Milán (6.e) 5. és Paplauer Patrik (7.e)   IV. helyezett
16. MOZAIK matematika orsz. döntő Török Attila (6.e)   VIII. helyezett
21. Városkörnyéki Föld napja v. Kolozsi Liliána, Karancsi Noémi   II. helyezett
22. Széchenyi Ödön megyei tűzoltó verseny fiú cspat I. lányok II. hely   teljes eredménylista
25. Városkörnyéki Mesebeli 7 próba verseny Jakab Eszter és János Nóra (3. f)   I. helyezett
25. Gensler Tamás orsz. kerékpáros-időfutam IV. / A korcsoport   III. helyezett
26. Városkörnyéki Nyelvész verseny Pálfi Panna (3.g) Györfi Milán (3. f) Pál Bence (3.g)   III. helyezett
26. Bozó Alma (6. e) "Bendegúz angol haladó nyelvi megyei versenyen   III. helyezett

 

Korábbi évek eredményei

2018. február 21.
  • Bázisintézményi pr. IKT-s Jó gyakorlat

eseménynaptár Eseménynaptár

<
>
2018 február
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
EU projekt 4. évf.
2018. február 28. (szerda)
EU projekt 4. évf.
2018. február 27. (kedd)
EU projekt 4. évf.
2018. február 26. (hétfő)
Színház látogatás 5. évf.
2018. február 22. (csütörtök)
Bázisintézményi pr. IKT-s Jó gyakorlat
2018. február 21. (szerda)
Színház 2. évfolyam
2018. február 19. (hétfő)
Alsós farsang 15 órakor
2018. február 17. (szombat)
Felsős farsang 17 órakor
2018. február 16. (péntek)
3. 6. évf. szülői értekezletek
2018. február 8. (csütörtök)
2. 4. 7. évf. szülői értekezletek
2018. február 7. (szerda)
1. 8. 5. évf. szülői értekezletek
2018. február 6. (kedd)
Félévi értekezlet, a gyerekek fél kettőkor mennek haza
2018. február 5. (hétfő)
Koszorúcska 17 óra
2018. február 2. (péntek)
A tehetségről mindenkinek

Iskolai projekt